Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Marcela Leszczak potwierdza rozstanie z Michałem Koterskim na Instagramie

Modelka odpowiedziała na komentarze fanów

Gabriela Czernecka 1 października 2019 09:57
Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Stanowili jedną z najszczęśliwszych par w polskim show-biznesie, ale wygląda na to, że ich związek przechodzi już do przeszłości. Marcela Leszczak potwierdziła właśnie rozstanie z Michałem Koterskim. Jej komentarz na Instagramie nie pozostawia złudzeń...

Misiek Koterski i Marcela Leszczak rozstali się

Jeszcze ostatnio Misiek Koterski opublikował wideo z Marcelą na Instagramie, co ucieszyło fanów pary, którzy nie chcieli wierzyć plotkom o rozstaniu idoli. Niestety wszystko wskazuje na to, że związek Marceli Jeszczak i Miśka Koterskiego to już przeszłość. Przypomnijmy, że para na początku znajomości chętnie dzieliła się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Para zaczęła się spotykać na początku 2017 roku.

 ,,Wierzę, że w tym moim trzeźwieniu nie tylko dostałem Marcelę i dziecko, ale Bóg dał mi kolejną szansę na rozwój. Nigdy nie stworzyłem związku jako mężczyzna. Zawsze byłem rozkapryszonym dzieckiem, chłopcem tupiącym nóżkami i szukałem mamy. A teraz pierwszy raz dzięki Marceli uczę się, co to znaczy być mężczyzną w związku, co to w ogóle znaczy zbudować relację z kobietą, uczę się szacunku i takich małych domowych rzeczy, bo Marcela jest perfekcjonistką. Często pokazuje mi, gdzie zostawiłem ślady paluchów, a ja biorę szmatkę i pucuję (śmiech). U nas jest perfekcyjnie czysto i to jest super. Marcela stworzyła nam ciepły, otwarty dom. A marzenia…? Pierwszy raz w życiu mam poczucie, jakby wszystkie się spełniły, więc marzę tylko o tym, żeby to szczęście nigdy nie minęło”, powiedział Michał Koterski w wywiadzie dla VIVY! w kwietniu tego roku.

Ostatnie publikacje pary wzbudziły mieszane odczucia. Para latem przestała obserwować się na Instagramie, co spowodowało, że w sieci pojawiły się spekulacje, że nie są już razem. Jeszcze ostatnio Misiek Koterski opublikował wideo z Marcelą na Instagramie, co ucieszyło fanów i miało być dowodem na to, że jednak wciąż są razem. Teraz Marcela Leszczak rozwiała wszelkie wątpliwości. Informację o rozstaniu potwierdziła w komentarzu, w którym przyznała, że nie jest już z Miśkiem: „Niestety tatę mojego syna obraził jeden mężczyzna u mnie na Instagramie: "a twój mąż jest downem"... - napisała Leszczak. I choć nie jesteśmy razem, napisałam mu jedynie, żeby zapamiętał ten komentarz, kiedy jego dziecko będzie miało dodatkowy chromosom”, czytamy. 

To jednak nie jedyny post, w którym potwierdza separację pary: „Szkoda, że się rozstaliście z Michałem. Byliście fajną parą, szkoda dzieciaka”, napisał pod jednym ze zdjęć Marceli internauta, co modelka skomentowała: „Szkoda byłoby, gdyby którekolwiek z nas umarło. Frysio ma mamę i tatę”. Wygląda na to, że para wciąż pozostaje w dobrych relacjach.  

Marcela Leszczak komentarz
Fot. Instagram

Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.