O NIM JEST GŁOŚNO

Marc Jacobs wziął ślub

Kto pojawił się na uroczystości?

Olga Figaszewska 7 kwietnia 2019 21:20

Marc Jacobs i Char Defrancesco stanęli na ślubnym kobiercu! Uroczystość odbyła się w weekend w Nowym Jorku! Kto pojawił się na uroczystości? Kim jest ukochany znanego projektanta?

Ślub Marca Jacobsa. Kto się pojawił?

Po wielu latach spełnili swoje marzenie. Marc Jacobs po czterech lata związku poślubił swojego partnera. Char Defrancesco jest założycielem firmy zajmującej się produkcją świeczek Get Lit by Char. W przeszłości zajmował się również modelingiem.

W tym wyjątkowym dla nich dniu towarzyszyli im najbliżsi i plejada gwiazd. Nie zabrakło Anny Wintour, Rity Ory, Kai Gerber, Kate Moss, Naomi Campbell, Heleny Christensen czy sióstr Hadid. Wystawne przyjęcie zorganizowano w restauracji The Grill na Manhattanie.

Informacją o tym przełomowym wydarzeniu Marc Jacobs i Char Defrancesco podzielili się z fanami za pośrednictwem Instagrama. 55-letni projektant zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie obrączek, zaprojektowanych przez Fabio Zembernardiego.

Największe wrażenie robiły stylizacje zakochanych. Marc Jacobs na ten szczególny dzień wybrał garnitur, jasną koszulę i krawat oraz torebkę Chanel. A jego partner pojawił się w zielonej, welurowej marynarce. Stylizacje zostały uzupełnione butami Gucci.

Marc Jacobs i Char Defrancesco nie ukrywają już swojego szczęścia. Zobacz, kto pojawił się na przyjęciu!   ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.