TYLKO U NAS!

Koniec miłości i co dalej? „Najtrudniej jest rozmawiać z moją babcią, mamą i teściową...”

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o tym, jak bliscy zareagowali na rewolucję w jej życiu

Rafał Kowalski 12 stycznia 2020 15:55

Dwadzieścia trzy lata małżeństwa to szmat czasu, ale nawet relacja z tak ogromnym stażem może się rozpaść. Dokładnie tak stało się w związku Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego. W szczerym wywiadzie dla VIVY.pl mentorka opowiedziała nam o tym, co jest najtrudniejsze, gdy zaczyna się nowe życie.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o rozmowach z dziećmi i teściową

Okazuje się, że bohaterka naszej najnowszej okładki spędza dużo czasu na rozmowach z dziećmi. Paulina Smaszcz-Kurzajewska chce, by niezależnie od ich wieku, synowie rozumieli wszystko, co dzieje się z ich rodzicami. Mentorka i prezenter wspólnie wychowują 23-letniego Franciszka i 14-letniego Julka. „Nie należy palić mostów, trzeba mieć szacunek do tego, co się przeżyło, ale też pokorę do tego, co się dzieje teraz. Mam pokorę do naszych wspólnych 23 lat i tego, co razem z Maćkiem przeżyliśmy”, powiedziała VIVIE.pl gwiazda. „Trawi się to bardzo długo, nam się tylko wydaje, że jesteśmy na to przygotowani. Trudne są rozmowy z synami, które toczymy dalej. O tym, że nadal jesteśmy rodziną, nadal Maciej kocha dzieci jak ojciec, ja jak matka. Tylko mama i tata nie są razem”, wytłumaczyła nam Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Najwięcej wysiłków kosztowały jednak mentorkę rozmowy ze starszym pokoleniem, które zarzucało jej, że dowiadują się o wszystkim z mediów… „Najtrudniej jest rozmawiać z moją babcią, mamą i teściową. No bo słyszę: „Jak to sąsiadka mi mówi…” albo „W gazecie o tym przeczytałam!”. A ja im mówię: jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć to pytaj u źródło. Ale ludzie nie mają odwagi pytać”, zauważyła słusznie ulubienica wielu Polek.

Pełną, kolejną część naszej rozmowy, możesz zobaczyć na górze strony. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?