Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska
Fot. Michal Wozniak/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Mama Anny Przybylskiej trafiła do szpitala! Pokazała poruszające zdjęcie

Jaki jest stan jej zdrowia?

Konrad Szczęsny 3 czerwca 2021 11:04
Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska
Fot. Michal Wozniak/East News

Krystyna Przybylska trafiła do szpitala. Poinformowała o tym za pośrednictwem profilu na Facebooku. Opublikowała również mocną fotografię. Wpis poruszył jej znajomych i internautów, którzy życzą mamie zmarłej w 2014 roku aktorki szybkiego powrotu do zdrowia.

Mama Anny Przybylskiej: stan zdrowia. Zdjęcie ze szpitala

Krystyna Przybylska poinformowała w środę 2. czerwca za pośrednictwem mediów społecznościowych, że znów znalazła się w szpitalu. Zamieściła również zdjęcie sprzętu medycznego oraz szpitalnego łóżka. 

„I znowu trafiłam w cudowne ręce lekarzy, pielęgniarek. Po COVIDZIE. Dziękuję za szybką reakcję”, ujawniła. Nie wiadomo jednak, co dokładnie jej dolega...

Internauci i znajomi w komentarzach zaczęli przekazywać mamie Anny Przybylskiej wyrazy wsparcia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

„Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka”, „Trzymaj się kochana”, „Dużo zdrowia, siły i słońca w sercu i za oknem”, „Zdrówka życzę! Przytulam mocno”, podkreślali.

Inni dziwili się, że Krystyna Przybylska ponownie w dość krótkim czasie trafiła do placówki. „Co to znowu?”, „Krysieńko, kto pozwolił ci chorować?”, pytają zmartwieni.

Czytaj także: Tragedia w rodzinie Anny Przybylskiej. Nie żyje mąż mamy aktorki

Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska ma koronawirusa
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska na planie „Dzień Dobry TVN”, 24.09.2017 rok

Krystyna Przybylska straciła męża. W marcu trafiła do szpitala po zakażeniu koronawirusem

Ten rok nie jest łaskawy dla mamy Anny Przybylskiej. 21 lutego bieżącego roku zmarł jej drugi mąż, Benedykt Wietrzykowski. Mężczyzna był przez lata jej ogromnym wsparciem i opoką. Zawodowo był prezesem Stowarzyszenia Gdynian Wysiedlonych, które walczy o pielęgnowanie pamięci o 50 tysiącach przesiedlonych w trakcie II wojny światowej mieszkańców tego nadmorskiego miasta. M.in. z jego inicjatywy powstał przy ul. Starowiejskiej pomnik Gdynian Wysiedlonych. Jego autorami są Paweł Sasin oraz Adam Dziejowski.

Niestety, mężczyzna odszedł w tym roku. Tak Krystyna Przybylska żegnała go w osobistym wpisie na profilu na Facebooku i skierowała do wszystkich poruszający apel.

„Zastanówmy się. Warto. Nigdy nie wiesz, kiedy po raz ostatni widzisz kogoś. Nie wiesz o tym, że kłócisz się z kimś ostatni raz, albo po raz ostatni patrzysz w oczy tej osoby”, podkreślała.

W lutym mama zmarłej w 2014 roku aktorki zmagała się również z zakażeniem koronawirusem. W marcu trafiła w związku z COVID-19 do szpitala. 

Czytaj także: Mama Anny Przybylskiej trafiła do szpitala. Co się stało? „A teraz walczę…”

Pierwszy mąż Krystyny Przybylskiej. Nowotwór, śmierć

Przypomnijmy, że pierwszy mąż Krystyny Przybylskiej, Bogdan, zmarł w 1995 roku po walce z nowotworem, zaledwie półtora miesiąca od postawienia diagnozy. Miał 52 lata. Anna Przybylska miała wówczas 16 lat. Śmierć ojca odcisnęła na niej bolesne piętno. W wywiadach podkreślała, że jego odejście sprawiło, że bardzo szybko chciała założyć własną rodzinę i urodzić dziecko. 

„Kiedy odszedł, moje poczucie bezpieczeństwa się rozsypało. Dlatego sama chciałam być szybko rodzicem, bo nawet jak zachoruję - myślałam - to dzieci będą już duże i sobie poradzą”, wspominała w jednym z wywiadów Anna Przybylska.  

Czytaj także: Mural z Anną Przybylską został poprawiony. Artysta odniósł się krytyki internautów 

Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Anna Przybylska w sesji dla „VIVY!”, grudzień 2011

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.