Małgorzata Socha, VIVA! 21/2022
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha i jej synek wspierają 31. finał WOŚP. Aukcja aktorki okazała się sukcesem! 

4-letni Staś skradł serca internautów 

Karol Sowa 30 stycznia 2023 08:46
Małgorzata Socha, VIVA! 21/2022
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ

Małgorzata Soch jest nie tylko wspaniałą aktorką, ale ma również ogromne serce. W minioną niedzielę 29 stycznia 2023 roku odbył się finał 31. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To właśnie tam ulubienica widzów wraz ze swoim synkiem wspierała Jurka Owsiaka i jego inicjatywę. Jej licytacja okazała się sukcesem, przez co dołożyła swoją cegiełkę, by pomóc potrzebującym. Przypomnijmy, że WOŚP od początku istnienia wspierają miliony Polek i Polaków. W tym gronie znajdują się też znane osoby, takie jak: Anna Lewandowska, Andrzej Grabowski, Joanna Przetakiewicz, Martyna Wojcieochwska, Maffashion, Marcin Prokop, Iga Świątek, Małgorzata Socha i wiele innych.

Małgorzata Socha i jej synek wspierają 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 

Małgorzata Socha już od wielu lat spełnia się zawodowo i prywatnie. Jest szczęśliwą aktorką, mamą i żoną. Ulubienicę widzów możemy oglądać między innymi w serialu Przyjaciółki.  Co więcej, od 16 roku życia jest związana z Krzysztofem Wiśniewskim, z którym wychowuje trzy pociechy: Stasia, Basię, i Zosię. Wczoraj z 4-latkiem postanowiła na żywo wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.  

CZYTAJ TEŻ: Spacer z Donaldem Tuskiem, odkurzanie domu przez Andrzeja Grabowskiego... Oto najpopularniejsze aukcje WOŚP 2023

Małgorzata Socha, VIVA! 21/2022
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ

Małgorzata Socha dziękuje fanom za wsparcie WOŚP

Artystka miała powód do radości, ponieważ jej licytacja zakończyła się ogromnym sukcesem. Swojego szczęścia nie ukrywała na Instagramie. W social mediach napisała. „Siema! Siema! Jak co roku całym sercem z @fundacjawosp! ♥️ Pani Mirka wylicytowała dziś sukienkę mojego projektu dla @emonnari za 2200!!! Wielkie gratulacje!! I pozdrowienia dla męża Leszka i córki Oli :)) Jesteście kochani!!! A mnie udało się wylicytować naukę gotowania z Milą!!! Pamiętajcie, że cały czas możecie jeszcze licytować wspólny wypad do manufaktury @dobrysquad! Kto chętny? Będzie pysznie! Obiecuję! Grajmy tak końca świata i jeden dzień dłużej! ♥️”, czytamy.  

Co więcej, wczoraj wieczorem WOŚP poinformował, że 31. finał zakończył się z kwotą 157606764 zł. „To był piękny dzień, pełen niesamowitych, kolorowych i niezwykle wzruszających chwil. Dziękujemy Wam, za to, że byliście razem z nami w Polsce i poza jej granicami. To dzięki Wam będziemy mogli wygrać z sepsą i żyć zdrowo w zdrowym świecie! 31. Finał kończymy z kwotą 157606764 zł, za co Wam wszystkim bardzo DZIĘKUJEMY! Do końca świata i jeden dzień dłużej!”, napisała orkiestra na oficjalnym profilu na Instagramie. 

Aktorce i WOŚP z całego serca gratulujemy!

Zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wesprzeć na wiele sposobów. My serdecznie zachęcamy do wpłacania pieniędzy do eskarbonki naszego wydawnictwa — Burda Media Polska. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kinga Rusin zdradziła, jaką kwotę przekazała na WOŚP. „Ludzi dobrej woli jest więcej”

Małgorzata Socha, VIVA! 21/2022
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…