Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Widzowie ocenili debiut Małgorzaty Rozenek-Majdan w Dzień Dobry TVN: „Każdy kiedyś zaczynał”

Przeważała jedna opinia

Rafał Kowalski 29 sierpnia 2022 11:21
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Zapowiadany od tygodni debiut Małgorzaty Rozenek-Majdan i Krzysztofa Skórzyńskiego w rolach prowadzących Dzień Dobry TVN za nami. Prezenterka i dziennikarz po raz pierwszy powitali widzów telewizji śniadaniowej dziś po godzinie ósmej. Ci, którzy oglądali program, podzielili się swoimi opiniami tuż po jego zakończeniu. Jak poszło nowym prowadzącym?

Małgorzata Rozenek Majdan o debiucie w Dzień Dobry TVN

Kilka dni przed debiutem w nowej roli Małgorzata Rozenek-Majdan opowiadała dziennikarzom o tym, jak się czuje. Czy w przygotowaniach do roli gospodyni Dzień Dobry TVN osiągnęła 100%? „Jestem co prawda osobą, która lubi być dobrze przygotowana, bo to daje mi poczucie bezpieczeństwa. Ale wiem też, że nie można zabijać spontaniczności pewnych emocji. Telewizja i media karmią się żywą reakcją”, tłumaczyła serwisowi WP Gwiazdy.

Dodawała też, że jest gotowa na krytykę, hejt i wszystkich, którzy będą czekać na jej wpadki. „Ależ ja wiem, że tak będzie i jestem na to absolutnie gotowa. Dla mnie było najważniejsze, żeby mój zespół, Krzysztof i stacja, mieli tego świadomość. Poprosiłam ich o to, żeby to przeczekali. Powiedziałam im: "Jeśli spodziewacie się, że po naszym pierwszym wydaniu będą zachwyty, to tak nie będzie. Ale wytrzymajcie, bo widzowie nas polubią"”, opowiadała Filipowi Borowiakowi.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowała podręcznik do nowego szkolnego przedmiotu

Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzynski
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Komentarze internautów po debiucie Małgosi Rozenek i Krzysztofa Skórzyńskiego w DDTVN

Choć temu wydarzeniu towarzyszyły wielkie emocje i wiele osób spodziewało się, że para nie da rady świetnie poprowadzić niemal czterogodzinnego programu na żywo, stało się inaczej. Według wielu widzów Małgorzata i Krzysztof tworzą już teraz zgrany duet. „Trzymam kciuki. Ładnie się uzupełniają. Pan Krzysztof z klasą wspiera panią Małgosię” czy „Miło was powitać. Ja wam daje szansę Wiem, że będzie dobrze”, czytamy na Facebooku programu.

Znaleźli się oczywiście i Ci, którym dzisiejsze wydanie porannego programu nie przypadło do gustu… „Nie jestem fanką tej pani, jej głos nie brzmi dobrze, same chęci to nie wszystko”, pisano i tak, choć w zdecydowanej mniejszości.

Zobacz też: Stanisław Rozenek w pierwszym wywiadzie: „Pozwala mi być sobą, dzięki mamie czuję się wolnym człowiekiem”

Największa część komentujących zgadzała się co do tego, że debiut rządzi się swoimi prawami i nie można na ten moment nikogo skreślać. „Każdemu trzeba dać szansę! Ludzie... Ogarnijcie się. Siedząc przed tv najlepiej jest krytykować, ciekawe jakbyście się wymądrzali na ich miejscu. Super para”; „Trzymajcie się ciepło i nie brać do siebie tych którzy wylewają żółć i jad”; „Pani Rozenek przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie w każdym programie.....niestety premiera wypadła kiepsko....no ale.....dajmy szansę, może będzie lepiej!”; „No stresik widoczny u Pani Małgosi, ale każdy kiedyś zaczynał”, to tylko niektóre z wpisów, które znaleźliśmy na profilu programu.

Małgorzata Rozenek po wyjściu z DDTVN

Małgorzata Rozenek popłakała się pod studiem DDTVN
Fot. AKPA

Chwilę po wyjściu ze studia nowa prowadząca Dzień Dobry TVN udzieliła jednemu z portali wywiadu wideo. Podczas rozmowy popłakała się wzruszenia. Jak przyznała, puściły jej nerwy i dotarło do niej, że spełniła swoje wielkie marzenie. Duży uśmiech na jej twarzy, ale i szklące się oczy wywołała obecność bliskich, którzy w sekrecie odwiedzili ją na planie programu.

Jak Wam podobają się Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w nowych rolach? 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzynski
Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzynski
Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.