Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan w zabawny sposób rozlicza się z plotkami o udawanej ciąży

„Specjalnie dla tropicieli braku brzuszka...”

Ksenia Krasko 16 marca 2020 11:15
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan już wkrótce powitają na świecie synka – para poinformowała fanów, że ich rodzina powiększy się w czerwcu tego roku. Ze względu na epidemię koronawirusa, Perfekcyjna Pani Domu tym bardziej dba o swoje zdrowie i dołącza do apelu #zostańwdomu. Pozostaje też w stałym kontakcie z fanami i zdradza, jak wygląda kwarantanna „gangu Majdanów”.

Małgorzata Rozenek-Majdan o kwarantannie w domu

Zarówno Małgorzata Rozenek-Majdan, jak i jej najbliżsi, przestrzegają zaleceń Ministerstwa Zdrowia i pozostają w domu. „Mocno przejmuję się doniesieniami o koronawirusie i z ogromnym niepokojem obserwuję rozwój wypadków. Kochani! Musimy być rozsądni! ZOSTAŃMY W DOMACH!”, zaapelowała do swoich obserwatorów. Gwiazda TVN dodała, że sama odwołała wszystkie spotkania zawodowe.

„Pytałam lekarza o ryzyko dla ciężarnych i powiedział, że największy kłopot jest taki, że kobiecie w ciąży nie można podawać prawie żadnych leków, więc gdyby doszło do zakażenia, to i pomoc dla niej byłaby ograniczona. Trochę to przytłaczające”, wytłumaczyła na swoim Instagramie. „[...] Nie wolno nam lekceważyć zagrożenia, ale przede wszystkim musimy też myśleć o innych. Pamietajmy o seniorach! Już niedługo sytuacja się uspokoi, ale jak szybko to nastąpi w dużej mierze zależy od nas”.

Prowadzącej Projekt Lady nie opuszcza dobry humor, co udowadnia publikacją uroczych rodzinnych zdjęć na swoim Instagramie. „Kwarantanna dzień 3. Nam podoba się coraz bardziej. Dzieciom coraz mniej”, napisała pod najnowszym postem i... wywołała burzę.

Niektórzy internauci zarzucają Małgorzacie Rozenek-Majdan, że jej ciąża jest udawana, a ciążowe krągłości to w rzeczywistości poduszka. „Bardzo mnie te plotki dziwią”, przyznała Perfekcyjna w jednym z wywiadów.

Nie zamierza jednak przejmować się pogłoskami, a wręcz rozlicza się z nimi w zabawny sposób. „Specjalnie dla tropicieli braku brzuszka, z poprzedniego zdjęcia. Tym razem go założyłam”, podpisała kolejne ujęcie, które nie pozostawia wątpliwości co do jej stanu.

Słuszny sposób na walkę z hejtem? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.