Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Ohme w piękny sposób uczciła pamięć zmarłej mamy. Dziś obchodziłaby 73. urodziny

„Świętuj tam, gdzie jesteś. Tęsknię bardzo”

Rafał Kowalski 21 stycznia 2021 14:59
Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś

Na początku grudnia Małgorzata Ohme poinformowała ze smutkiem, że w wieku 72 lat odeszła jej mama. Za kilka dni miną dwa miesiące od śmierci pani Barbary Sułowskiej, a właśnie dziś obchodziłaby ona swoje 73. urodziny. Z tej okazji prowadzącą Dzień Dobry TVN podzieliła się poruszającą fotografią.

Gosia Ohme o mamie. Pokazała piękną pamiątkę

Kilka chwil temu na Instagramie Małgorzaty Ohme pojawiło się zdjęcie, na którym pełne uśmiechu pozują: dziennikarka, jej mama Barbara i córka Klara. Gwiazda TVN zwróciła się do zmarłej 1,5 miesiąca temu mamy tymi słowami. „Dziś obchodziłabyś 73. urodziny. Mamo świętuj tam, gdzie jesteś. Tęsknię bardzo”, napisała przepięknie…

Przypomnijmy, że w wywiadzie dla VIVY! prezenterka i psycholożka zdradziła, że mama zmarła po walce z chorobą. „Chorowała długo, ale sprawiła, że jej odchodzenie było trochę jak prezent od niej, który mi dała na koniec”, mówiła Gosia Ohme Krystynie Pytlakowskiej mając na myśli, że dzięki czasowi powoli oswajała się z tym, co nastąpi.

Pani Barbara i Małgorzata Ohme do końca były razem… „Gdy odchodziła, trzymałam ją za rękę. Bardzo spokojnie, powolutku zasypiała. Powiedziałam: „Mamo, bardzo Cię wszyscy kochamy. I pozdrów tatę”. I wtedy po jej policzku spłynęła łza, a ona się lekko uśmiechnęła. Dla mnie to było więcej niż wyznanie miłości”, opowiedziała w VIVIE! prowadząca Dzień Dobry TVN.

A jaka była Barbara Sułowska przez całe życie? „Waleczna, ekspansywna, głośna, bardziej niż ja. Była atrakcyjną blondynką, wysoką, metr osiemdziesiąt, pracowała jako menedżer w hotelu i było jej wszędzie dużo. Budziła czasami skrajne emocje. Albo się ją uwielbiało, albo się jej bało”, wspominała mamę Małgorzata Ohme na łamach naszego magazynu. 

Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.