Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Ohme szczerze o relacjach z byłym mężem! Przygotowują się do wspólnego projektu?

„Czy można się przyjaźnić z byłym mężem?”, pyta dziennikarka

Olga Figaszewska 8 kwietnia 2021 06:40
Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś

Małgorzata Ohme zamieściła w sieci zdjęcie z byłym mężem. Wspólnie doczekali się dwójki wspaniałych pociech: Jerzego i Klary. Małżeństwo prowadzącej Dzień Dobry TVN i Rafała Ohme nie przetrwało próby czasu. Para postanowiła się rozstać, ale wciąż pozostają w bardzo dobrych kontaktach. O swoich relacjach z byłym mężem Małgorzata Ohme opowiedziała w najnowszym wpisie.

Małgorzata Ohme o przyjaźni z byłym mężem

Małgorzata Ohme poznała swojego męża na studiach. Rafał Ohme to psycholog, ekspert w dziecinie emocji, specjalizujący się w zarządzaniu i komunikacji. Wówczas był jej wykładowcą. I chociaż dzieliło ich 11 lat różnicy, to łączyła miłość. Po dwóch latach znajomości stanęli na ślubnym kobiercu. Wspólnie wychowywali syna i córkę. Jednak małżeństwo pary nie przetrwało i para rozwiodła się kilka lat temu. Małgorzata Ohme podkreśliła, że ludzie rozstają się z różnych powodów. Często większość z nich ma nierealne wizje relacji i szuka idealnego związku.

Zobacz też: Małgorzata Ohme o rozwodzie: „W moim życiu rozstania były bardziej normą niż bycie razem”

„W moim życiu rozstania były bardziej normą niż bycie razem. Tak naprawdę nigdy się tego nie bałam. A po drugie, byłam wtedy jeszcze bardzo niedojrzała. I chciałam jeszcze czegoś w życiu zaznać. Myślę też, że podświadomie szukałam siebie, swojej tożsamości, a Rafał był bardzo silną osobowością i wiedziałam, że przy nim nie będę miała szansy ukształtować siebie w taki sposób, który będzie dla mnie najlepszy. I tu miałam rację, bo gdy odeszłam od Rafała, poszłam całkiem swoją ścieżką, mając poczucie wewnętrznej wolności, tego, że mogę robić, co chcę”, mówiła kilka miesięcy temu w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla VIVY!

Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś

Małogorzata Ohme i Rafał Ohme stworzą wspólny projekt?

Małgorzatę Ohme i jej byłego męża łączą przyjacielskie relacje. Wspólnie troszczą się o dobro swoich pociech. „Do dzisiaj bardzo się przyjaźnimy i wspólnie wychowujemy nasze dzieci. Nazywa mnie „najlepszą byłą żoną” (śmiech)”, mówiła prowadząca Dzień Dobry TVN Krystynie Pytlakowskiej.

Dziennikarka opublikowała teraz wspólne zdjęcie z Rafałem Ohme. „Czy można się przyjaźnić z byłym mężem? Można. Czy można nadal uważać, że jest świetnym facetem? Można”, zaznaczyła w poście.  Przy okazji dziennikarka zapowiedziała nowy projekt?

Sprawdź też: Jak zawód psychologa przekłada się na związki Gosi Ohme? Jej partnerzy mieli podzielone zdania

„Rafał Ohme (drugi od lewej) obiecuje mi, że napiszemy kiedyś o tym książkę. Trzymam Cię za słowo! Czy Ktoś z Was przeczytałby nasze dzieło?”, zapytała gwiazda. Fani byli zachwyceni tym pomysłem. W komentarzach rozgorzała dyskusja na temat przyjaźni i relacji z byłymi partnerami. Niektórzy internauci dzielą się z Małgorzatą Ohme własnymi doświadczeniami w tej kwestii.

„Bardzo chętnie przeczytam i polecę moim znajomym po rozstaniu:) Jestem w podobnej sytuacji, mam dobre relacje z moim byłym mężem, ale wiem że jest dużo osób, którym trudno utrzymać te dobre relacje, u których emocje są tak silne, że jest to dla nich bardzo ciężkie”, „Ja też mam z byłym mężem bardzo dobry kontakt i życzę wszystkim byłym takiego kontaktu. Po prostu lepiej się żyje. I dzieci są szczęśliwsze 🙂 ”, „Ja się przyjaźnie z byłym facetem dłużej niż byliśmy parą... I uważam że jest cudownym człowiekiem, moim najlepszym przyjacielem ❤️cieszę się jego szczęściem w kolejnym związku i mam nadzieję że na zawsze pozostanie w moim życiu 😇”, „Uważam, że jest to możliwe, ale wymaga wiele szacunku i mimo wszystko uczucia z obu stron😌 jestem właśnie w takiej sytuacji, ale proszę mi wierzyć.. to nie jest proste jeśli chcemy cały czas mieć dobre relacje… bo nie chcemy ich zrywać, bo tyle przeżyliśmy....”, czytamy. 

Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…