Z ŻYCIA GWIAZD

Makijażystka Agnieszki Kaczorowskiej zdradza więcej szczegółów ze ślubu tancerki!

Widać nie tylko make-up, ale i nagrania z wesela…

Gabriela Czernecka 11 września 2018 14:59

Ślub Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli już za nami. Para powiedziała sobie tak 7 września 2018 roku w Toskanii. Zakochani dobrą wiadomością podzielili się z internautami w social mediach, publikując fotografie ślubne. Teraz do sieci trafia coraz więcej ślubnych zdjęć Agnieszki i Macieja. Sporo szczegółów uroczystości ujawniła sama makijażystka tancerki, która pokazała nie tylko jej ślubny make-up, ale zdradziła także, do jakiej piosenki zakochani odtańczyli pierwszy taniec. Poznajcie szczegóły!

Ślub Agnieszki Kaczorowskiej: szczegóły

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela powiedzieli sobie „tak” w piątek, 7 września 2018 roku w Toskanii. Zakochani wzięli ślub w towarzystwie najbliższych przyjaciół i rodziny. W sieci podzielili się szczegółami ceremonii, ale więcej zdradziła makijażystka gwiazdy, Kinga Szewczyk, znana bliżej z nazwy swojego Instagrama kolorowe kredki. To właśnie ona  ujawniła nie tylko ślubny makijaż Agnieszki Kaczorowskiej, ale także opublikowała zdjęcia i nagrania z wesela. 

Agnieszka na ślub wybrała minimalistyczny i naturalny makijaż, który wykonała jej Kinga Szewczyk. Odrobina rozświetlacza, lekki podkład, podkreślone rzęsy i błyszczyk na ustach podkreśliły urodę tancerki. Autorem delikatnych, naturalnych loków jest Paweł Brzozowski. Agnieszka w dniu ślubu miała trzy całkowicie różne sukienki, każda od Violi Piekut. Wyglądała w nich elegancko i zwiewnie. 

Goście zaproszeni na ślub pary podzielili się kilka zakulisowymi fotografiami. Zobaczycie je w naszej galerii!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.