Metamorfoza, Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal
O TYM JEST GŁOŚNO

Maja Sablewska szczerze o tym, czy zostanie mamą. Stylistka jasno postawiła granicę

Przy okazji zdradziła też, czy wróci do telewizji...

Rafał Kowalski 7 października 2021 12:54
Metamorfoza, Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal

Jej patrzenie na modę pomogło wielu Polkom i Polakom bardziej polubić siebie. Przez wiele lat Maja Sablewska tłumaczyła na antenie TVN Style, jak styl ubierania przekuć w większą pewność siebie. Teraz skupia się na swoim życiu prywatnym. Czy zostanie kiedyś mamą? Gwiazda odpowiedziała na to pytanie w najlepszy możliwy sposób.

Maja Sablewska o powrocie do Wojtka Mazolewskiego i macierzyństwie

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski od 2011 zaczęli pokazywać się jako para na imprezach show-biznesowych. Czułym gestom nie było końca, aż do 2016 roku, gdy zakochani się rozstali. Stara miłość jednak nie rdzewieje i już kilka lat później czytaliśmy o tym, że miłośniczka mody i muzyk znów są razem.

Jak tłumaczy to sama zainteresowana? „Kiedy w grę wchodzi prawdziwe uczucie, to nie ma mowy o wchodzeniu drugi raz do tej samej rzeki. To jest po prostu przeznaczenie. Mogę tylko powiedzieć, że zawsze idę za głosem serca i miłość wygrała”, mówiła Maja Sablewska kilka dni temu w Dzień Dobry TVN.

SPRAWDŹ TEŻ: Razem przetrwają wszystko! Historia miłości Mai Sablewskiej i Wojtka Mazolewskiego

W tym samym wywiadzie przyznała, że pokochać na nowo tego samego mężczyznę pozwoliło jej zaakceptowanie w pełni siebie. Przyszło to z wiekiem. „Po tej czterdziestce w końcu zadbałam o siebie. Zawsze dbałam o innych i wydawało mi się, że jeśli komuś będzie dobrze ze mną, to ja też będą się dobrze czuła. Dzięki terapii zrozumiałam, że to tak nie działa”, słyszeliśmy w programie.

Prowadzący wywiad zahaczył też o temat macierzyństwa. Coraz więcej pań mówi głośno, że to, czy urodzi dziecko, to tylko ich sprawa. Taką granicę prywatności stawia też ulubienica widzów. „To jest bardzo indywidualna kwestia i każda kobieta powinna sama podjąć decyzję. To będzie decyzja moja i partnera. Patrząc na to, jaką przyjaciółką jest dla mnie moja mama, też chciałabym być kiedyś taką przyjaciółką dla swojego dziecka”, podkreśliła Maja Sablewska.

Maja Sablewska, Viva! lipiec 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Kiedy Maja Sablewska wróci do TVN?

Był luty 2020 roku, gdy stylistka ogłosiła w sieci, że rezygnuje z kolejnych edycji Sablewskiej sposób na… Program był bardzo popularny, ale jego gospodyni potrzebowała odpocząć. „Przyszedł taki moment w moim życiu, że świadomie robię sobie przerwę i chcę się zająć innymi projektami, które też będą związane z modą. Ale będą się odbywały poza telewizją”, pisała wtedy.

Dziś jeszcze raz podkreśliła, że pod koniec nagrań nie była pełna entuzjazmu i energii... „Prowadziłam program sześć lat. Zrobiłam wiele edycji. Nie dawałam w pewnym momencie z siebie 100 proc”, tłumaczyła w Dzień Dobry TVN. Gwiazda nie wyklucza tego, że jeszcze kiedyś stanie przed kamerą.

Nie możemy się doczekać. 

Maja Sablewska
Fot. Marta Wojtal
Zobacz też: Maja Sablewska przed laty skrytykowała Michała Szpaka. Teraz szczerze za to przeprasza

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.