Metamorfoza, Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal
O TYM JEST GŁOŚNO

Maja Sablewska szczerze o tym, czy zostanie mamą. Stylistka jasno postawiła granicę

Przy okazji zdradziła też, czy wróci do telewizji...

Rafał Kowalski 7 października 2021 12:54
Metamorfoza, Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal

Jej patrzenie na modę pomogło wielu Polkom i Polakom bardziej polubić siebie. Przez wiele lat Maja Sablewska tłumaczyła na antenie TVN Style, jak styl ubierania przekuć w większą pewność siebie. Teraz skupia się na swoim życiu prywatnym. Czy zostanie kiedyś mamą? Gwiazda odpowiedziała na to pytanie w najlepszy możliwy sposób.

Maja Sablewska o powrocie do Wojtka Mazolewskiego i macierzyństwie

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski od 2011 zaczęli pokazywać się jako para na imprezach show-biznesowych. Czułym gestom nie było końca, aż do 2016 roku, gdy zakochani się rozstali. Stara miłość jednak nie rdzewieje i już kilka lat później czytaliśmy o tym, że miłośniczka mody i muzyk znów są razem.

Jak tłumaczy to sama zainteresowana? „Kiedy w grę wchodzi prawdziwe uczucie, to nie ma mowy o wchodzeniu drugi raz do tej samej rzeki. To jest po prostu przeznaczenie. Mogę tylko powiedzieć, że zawsze idę za głosem serca i miłość wygrała”, mówiła Maja Sablewska kilka dni temu w Dzień Dobry TVN.

SPRAWDŹ TEŻ: Razem przetrwają wszystko! Historia miłości Mai Sablewskiej i Wojtka Mazolewskiego

W tym samym wywiadzie przyznała, że pokochać na nowo tego samego mężczyznę pozwoliło jej zaakceptowanie w pełni siebie. Przyszło to z wiekiem. „Po tej czterdziestce w końcu zadbałam o siebie. Zawsze dbałam o innych i wydawało mi się, że jeśli komuś będzie dobrze ze mną, to ja też będą się dobrze czuła. Dzięki terapii zrozumiałam, że to tak nie działa”, słyszeliśmy w programie.

Prowadzący wywiad zahaczył też o temat macierzyństwa. Coraz więcej pań mówi głośno, że to, czy urodzi dziecko, to tylko ich sprawa. Taką granicę prywatności stawia też ulubienica widzów. „To jest bardzo indywidualna kwestia i każda kobieta powinna sama podjąć decyzję. To będzie decyzja moja i partnera. Patrząc na to, jaką przyjaciółką jest dla mnie moja mama, też chciałabym być kiedyś taką przyjaciółką dla swojego dziecka”, podkreśliła Maja Sablewska.

Maja Sablewska, Viva! lipiec 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Kiedy Maja Sablewska wróci do TVN?

Był luty 2020 roku, gdy stylistka ogłosiła w sieci, że rezygnuje z kolejnych edycji Sablewskiej sposób na… Program był bardzo popularny, ale jego gospodyni potrzebowała odpocząć. „Przyszedł taki moment w moim życiu, że świadomie robię sobie przerwę i chcę się zająć innymi projektami, które też będą związane z modą. Ale będą się odbywały poza telewizją”, pisała wtedy.

Dziś jeszcze raz podkreśliła, że pod koniec nagrań nie była pełna entuzjazmu i energii... „Prowadziłam program sześć lat. Zrobiłam wiele edycji. Nie dawałam w pewnym momencie z siebie 100 proc”, tłumaczyła w Dzień Dobry TVN. Gwiazda nie wyklucza tego, że jeszcze kiedyś stanie przed kamerą.

Nie możemy się doczekać. 

Maja Sablewska
Fot. Marta Wojtal
Zobacz też: Maja Sablewska przed laty skrytykowała Michała Szpaka. Teraz szczerze za to przeprasza

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.