Sesja filmowa, VIVA! filmowa, aktorki, VIVA! 17/2022, Maja Ostaszewska
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Maja Ostaszewska na pięknym kadrze z partnerem i synem w Wenecji. Franciszek ma już 16 lat  

Rodzinne zdjęcie prosto z filmowego festiwalu zachwyciło fanów aktorki 

Dorota Falkowska 10 września 2023 20:01
Sesja filmowa, VIVA! filmowa, aktorki, VIVA! 17/2022, Maja Ostaszewska
Fot. Bartek Wieczorek

To był intensywny i wyjątkowy czas dla Mai Ostaszewskiej. Aktorka wraz z partnerem i synem przez ostatnie dni byli gośćmi 80. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Każdy z członków rodziny miał swój osobisty udział w dziełach, które ubiegały się o prestiżową statuetkę Złotego Lwa. Maja Ostaszewska bardzo rzadko dzieli się rodzinnymi kadrami, ale przy takiej okazji zrobiła wyjątek. 

Maja Ostaszewska pozuje z 16-letnim synem w Wenecji 

Maja Ostaszewska od lat zachwyca na ekranie i dziś jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Ceniona jest nie tylko ze względu na swój talent, ale również osobowość. Artystka w ostatnich latach dała się również poznać jako silnie zaangażowana aktywistka społeczna. Z dala od mediów pozostawia jednak swoje życie prywatne. Na co dzień spokój i szczęście odnajduje w ramionach ukochanego, Michała Englerta, z którym doczekała się 16-letniego Franciszka oraz 14-letniej Janiny.

Na tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji aktorka i reżyser przyjechali wraz z synem, który pojawił się na czerwonym dywanie nie bez powodu. 16-latek zagrał bowiem w reżyserowanym przez Małgorzatę Szumowską oraz Michała Englerta konkursowym filmie "Kobieta z..." i towarzyszył twórcom podczas piątkowej premiery produkcji. Z kolei Maja Ostaszewska świętowała sukces Agnieszki Holland. Film reżyserki „Zielona granica”, w którym aktorka zagrała jedną z głównych ról, był drugim polskim filmem walczącym o Złotego Lwa i otrzymał na festiwalu Nagrodę Specjalną Jury

Zobacz też: „Przetańczyliśmy całą noc. Wiedzieliśmy już, że trudno będzie się rozstać”. Historia miłości Mai Ostaszewskiej i Michała Englerta

Maja Ostaszewska podczas 80. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji

Maja Ostaszewska na pięknym kadrze z partnerem i synem w Wenecji. Franciszek ma już 16 lat  
Fot. TIZIANA FABI/AFP/East News

W minioną sobotę 51-latka uwieczniła ten wyjątkowy dla całej rodziny czas na wspólnych zdjęciach. Na instagramowy profil Mai Ostaszewskiej trafiły dwa piękne kadry z partnerem i synem. Rodzina zapozowała na pokładzie łódki i w okolicy miejscowej przystani. "Nasza trójka na @labiennale. Wzruszająca chwila", napisała pod zdjęciami aktorka.

Obserwujący nie kryli zachwytu nad całą trójką ubraną w eleganckie stroje. Uwagę internautów zwrócił zwłaszcza 16-letni Franciszek:

Kochani i piękni

Piękna rodzina

To Pani syn?! Jaki piękny! Piękna rodzina jestem ogromną fanką ME. Wrażliwość, klasa, talent, można było przeczytać pod najnowszym postem aktorki.  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.