Partner aktorki wrócił do domu z nagrodą

Rafał Kowalski 17 stycznia 2023 20:59

Każde z nich pracuje na własne nazwisko i na własne sukcesy. Rzadko pokazują się razem, przez co wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że od lat są parą… Magdalena Różczka i Jan Holoubek zrobili wyjątek i przybyli dziś razem na rozdanie Paszportów Polityki. Dla filmowca był to wyjątkowy wieczór.

Magdalena Różczka i Jan Holobek – nowe zdjęcia

Aktorka i reżyser stronią od zainteresowania mediów i sytuacji, w których mogliby pozować razem na ściance. Dziś poszli na kompromis i stawili się w miejscu rozdania nagród Paszporty Polityki. Stawili się, ale nie pozowali oficjalnie do wspólnych fotografii.

Mimo to udało się uwiecznić na zdjęciach moment wejścia pary. Nikomu nie umknęło uwadze to, jak romantycznie zakochani trzymali się za ręce oraz fakt, że ulubieńcy publiczności mieli podobne stroje.

Pasowali do siebie pod tym względem idealnie. Białe koszule, czarne buty, szare spodnie i szare płaszcze – taki zestaw zobaczyliśmy zarówno w wersji żeńskiej, jak i męskiej. Jak widać, nie potrzeba wiele, by prezentować się pięknie i podobnie do drugiej połówki.

OBEJRZYJ: Plejada gwiazd na jubileuszowej 30. edycji Paszportów Polityki 2022 

Jan Holoubek z nominacją do Paszportów Polityki. Czy wygrał?

Ostatni rok, jeśli chodzi o seriale Netfliksa, zdecydowanie należał do Wielkiej Wody. Historia powodzi, która w latach 90. nawiedziła Wrocław i okolice poruszyła miliony widzów.

Zdaniem kapituły konkursu Paszporty Polityki produkcja miała wszystko, by wygrać w kategorii film. Ze statuetki cieszył się nagrodzony reżyser i operator, współtwórca serialu – Jan Holoubek, którego ukochana wspierała, jak już wspomnieliśmy, tego wieczoru.

Serdecznie gratulujemy! 

CZYTAJ TEŻ: Netflix. Szokująca metamorfoza Anny Dymnej w serialu Wielka Woda. "Trudno tu mówić o uszyciu ubrania". Kostium tworzono miesiąc

1/4
Magdalena Rożczka, Paszporty Polityki
Copyright @East News, Mateusz Jagielski
1/4

Artyści poznali się 2012 roku na planie serialu Lekarze. Niedługo potem założyli rodzinę, a dziś uświetnili swoją obecnością Paszporty Polityki

2/4
Jan Holoubek, Magdalena Rożczka, Paszporty Polityki
Copyright @Piętka Mieszko AKPA
2/4

Filmowiec odebrał nagrodę od kapituły, a przed i po gali rozmawiał z zaprzyjaźnionymi osobami

3/4
Magdalena Rożczka, Paszporty Polityki
Copyright @Piętka Mieszko AKPA
3/4

Magdalena Różczka wspierała partnera jak przy każdej większej okazji

4/4
Jan Holoubek, Magdalena Rożczka, Paszporty Polityki
Copyright @East News, Mateusz Jagielski
4/4

Jak razem się prezentowali?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.