W finale programu nie zabrakło niespodzianek

Rafał Kowalski 6 sierpnia 2018 22:20

Dwanaście tygodni w odcięciu od świata, kilkadziesiąt lekcji dobrych manier i jeden cel - zostać damą. Właśnie taką przygodę mają za sobą finalistki trzeciej edycji Projekt Lady - Sandra Rogaczewska, Magdalena Lubacz i Agnieszka Koszelak. Wszystkie odmienione i gotowe na dorosłe życie. Jednak zdobyć nagrodę główną, którą jest trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordziemogła tylko jedna...

Zanim jednak poznamy werdykt przypomnijmy sylwetki najlepszych uczestniczek trzeciej edycji show.

Kim jest Sandra Rogaczewska – finalistka „Projektu Lady”?

Sandra to pochodząca z Rzeszowa 21-letnia rudowłosa kokietka i wulkan energii w jednym. Wcześniej uwielbiała wyzywające stroje i mocno przesadzony makijaż. Rzadko pokazywała się bez sztucznych rzęs i czerwonych paznokci. Koronki, wysokie obcasy i bluzki z dużym dekoltem - to był strój codzienny. Sandra ukończyła szkołę fryzjerską i z tym zawodem wiąże swoją przyszłość. W programie chciała nauczyć się jak być spokojniejszą i bardziej powściągliwą.

Kim jest Magdalena Lubacz – finalistka „Projektu Lady”?

Magda ma 24 lata i pochodzi z Mielca. Przed programem kochała wszystko co sztuczne i przesadzone. Sztuczna opalenizna, doczepione blond włosy, zbyt długie paznokcie a do tego mocny makijaż i wyzywające ubrania. W takim właśnie, bogatym wydaniu, czuła się najlepiej i uważała, że tylko wówczas jest sobą. Uważała również, że bez doczepów jestem nikim. Program pozwolił jej zachować swoją pewność siebie, pozbywając się przy tym wulgarnego wizerunku i zachowania.

Kim jest Agnieszka Koszelak – finalistka „Projektu Lady”?

Agnieszka ma 21 lat i jest z Gdańska. Wesoła, uśmiechnięta, z dużym poczuciem humoru. Zawsze głośna i roześmiana. Idealnie odnajduje si​​ę zwłaszcza w męskim towarzystwie. Agnieszka uwielbiała przed programem swoje długie doczepiane włosy i długie nogi, które bardzo często eksponowała w krótkich spódniczkach. Na co dzień Agnieszka pracuje na poczcie. Swoją przemianę w show zadedykowała narzeczonemu.

Kto wygrał „Projekt Lady 3”?

Finałowy odcinek otworzyła lekcja tańca, której efekty uczestniczki mogły wykorzystać podczas ostatniego w show balu. Następnie młode damy odwiedziły Centrum Zdrowia Dziecka, by nauczyć się pomagania innym i spotkać się z małymi pacjentami. Na koniec, chwilę przed galą wieńczącą program, Magda, Sandra i Agnieszka pojechały do najlepszych polskich projektantów po specjalnie zaprojektowane dla nich suknie. To właśnie w tych wyjątkowych strojach wszystkie trzy kandydatki do zwycięstwa pokazały się na finałowej gali przed swoimi bliskimi i koleżankami z programu.

Po wzruszających przemowach zaprezentowanych zaprezentowanych przez uczestniczki, przyszedł czas na werdykt. Decyzją mentorek Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej oraz prowadzącej Małgorzaty Rozenek-Majdan, laureatką trzeciej edycji  Projekt Lady została... Magdalena Lubacz!

Młodej damie serdecznie gratulujemy! Zapraszamy też do obejrzenia galerii, w której zebraliśmy wszystkie stylizacje finałowego odcinka programu.  

1/6
Finał programu Projekt Lady
Copyright @x-news
1/6

Finalistki „Projektu Lady 3”

2/6
Finał programu Projekt Lady
Copyright @x-news
2/6

Mentorki i prowadząca program podczas finału „Projektu Lady 3”

3/6
Finał programu Projekt Lady
Copyright @x-news
3/6

Magdalena Lubacz – finalistka „Projektu Lady”

4/6
Finał programu Projekt Lady
Copyright @x-news
4/6

Agnieszka Koszelak – finalistka „Projektu Lady”

5/6
Finał programu Projekt Lady
Copyright @x-news
5/6

Sandra Rogaczewska – finalistka „Projektu Lady”

6/6
Finał programu Projekt Lady
Copyright @x-news
6/6

Werdykt był zaskakujący!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…