Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Magda Mołek trafiła do szpitala i przeszła pilną operację. Opublikowała poruszające nagranie

Fani wspierają dziennikarkę w tym trudnym czasie

Konrad Szczęsny 4 sierpnia 2023 13:01
Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Jakiś czas temu ogłosiła, że robi sobie przerwę, zaś jej autorskie talk-show „W moim stylu” znika na chwilę, ponieważ potrzebuje odpoczynku. Magda Mołek nie podejrzewała jednak wówczas, że urlop będzie się dla niej wiązał z wizytą w szpitalu. Dziennikarka poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że przeszła operację i zamieściła zdjęcia ze szpitala.

Magda Mołek przeszła operację. Co dolega dziennikarce?

Odkąd zakończyła pracę w TVN, została królową sieci. Wykorzystała nowe technologie i w serwisie Youtube prowadzi autorski program „W moim stylu” (który jest niejako przedłużeniem talk-show, które wcześniej emitowano na antenie TVN Style), który cieszy się dużym powodzeniem. Zapraszani goście zdobywają się w nim na wyjątkową szczerość i otwartość, opowiadają o bardzo trudnych przeżyciach, nowych wyzwaniach i trudnościach, z jakimi musieli się mierzyć.

Magda Mołek w format wkłada mnóstwo pracy. O nowych odcinkach informuje za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Instagramie. I to właśnie na nim ogłosiła w lipcu, że potrzebuje odpoczynku i na jakiś czas musi zniknąć z sieci. Nie podejrzewała jednak wówczas, że w tym czasie trafi do szpitala...

Jak się okazuje, urlop będzie trwał dłużej niż zakładała dziennikarka. Opublikowała w sieci filmik, zaś w podpisie do niego wyjaśniła, że w tym czasie zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. „Obiecałam Wam dać znać, gdy będę wracać do pracy. Otóż, trochę przedłuża się mój „odpoczynek”, bo życie napisało swój scenariusz. Miałam leżeć i pachnieć (he he), ale konieczna była operacja. Wszystko jest już dobrze. Wracam do siebie, wracam do zdrowia, i wracam z przekonaniem, że nic nie ma większej wartości w życiu niż wierność sobie. Pod każdym względem. I choć tyle Wam o niej mówię, zapominam czasem sama”, zwierzyła się Magda Mołek.

Dodała przy tym, że jej kanał „W moim stylu” ma się dobrze, jednak pracuje intensywnie nad zmianami, które będą musiały zostać wprowadzone. Niebawem w serwisie Youtube pojawią się nowe odcinki, ale można się domyślić, że niezbędne będzie wdrożenie nowych rozwiązań. „Jedno nigdy się nie zmieni: to będzie zawsze miejsce naszej wspólnej drogi, bo nadal mam wielką ochotę pytać i szukać odpowiedzi a Wy - to takie piękne uczucie - czas, by tego słuchać”, podkreśliła.

I podziękowała za wszelkie wyrazy wsparcia, które otrzymała. Na koniec zaapelowała do wszystkich, żeby korzystali z życia, ile tylko mogą. „Dziękuję za prywatne wiadomości z pytaniem, kiedy wracam z odcinkami, bo tęsknicie 😘 Ja też, więc już niedługo! Życie jest PIĘKNEM ☀️Nie marnujcie ani chwili”, napisała w sieci.

Dziennikarka nie ujawniła jednak, co dokładnie jej dolegało i co było powodem hospitalizacji.

Czytaj także: Magda Mołek o traumatycznych wspomnieniach z porodu syna: „Ból był na granicy obłędu”

Magda Mołek w szpitalu, zamieściła zdjęcia
Fot. Screen Instagram @magda_molek

Magda Mołek w szpitalu, zamieściła zdjęcia
Fot. Screen Instagram @magda_molek

Magda Mołek w szpitalu, zamieściła zdjęcia
Fot. Screen Instagram @magda_molek

Magda Mołek trafiła do szpitala i musiała przejść operację

Internauci wspierają Magdę Mołek

Pod wpisem z miejsca zaroiło się od poruszających, pięknych komentarzy. Fani i internauci przekazuję Magdzie Mołek wyrazy wsparcia i życzenia jak najszybszego powrotu do pełni sił.

Ukochana nasza ❤️ światłowodami wysyłam właśnie duuuuużo energii byś wyzdrowiała i jeszcze mocniej sie ukochiwała 🥰❤️”, napisał Daniel Qczaj, „Magda serdeczności i zdrowia”, dodała Ania Karwan, „Magda trzymaj się bardzo proszę”, poprosiła Karolina Korwin Piotrowska, „To takie zakręty, za którymi jest nowe …. I od nas często zależy, jakie ono będzie ….”, stwierdziła Agnieszka Mielczarek.

„Magda, wracaj do pełni zdrowia! Dużo siły!🧡🌸”, przekazała Anita Werner.

My również dołączamy się do życzeń!  

Czytaj także: Magda Mołek z mocnym apelem do lekarzy: „Mogłam umrzeć w polskim szpitalu”

Magda Mołek zwyzywana
Fot. Andrzej Zbraniecki/East News
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.