O TYM JEST GŁOŚNO

Luke Perry zaręczył się krótko przed śmiercią. Kim jest jego ukochana?

To u jej boku chciał ponownie ułożyć sobie życie...

Konrad Szczęsny 5 marca 2019 13:07

Czwartego marca rano zmarł Luke Perry, aktor znany z roli Dylana McKaya w serialu Beverly Hills 90210. Wiadomość wstrząsnęła jego fanami, którzy podkreślają, że odszedł jeden z idoli ich młodości. Agent gwiazdora potwierdził, że przy jego łóżku do końca czuwali bliscy i rodzina: syn i córka, matka, była żona oraz narzeczona, Wendy Bauer, z którą zaręczył się krótko przed śmiercią...

Życie prywatne Luke'a Perry'ego: była żona, dzieci

Mimo że w latach 90. był bożyszczem nastolatek i symbolem seksu, jego życie prywatne, mimo wielu ciosów i trudności, wolne było od skandali i kontrowersji. Rzadko wypowiadał się na ten temat, wolał być kojarzony przede wszystkim ze względu na dorobek zawodowy.

Wiadomo, że Luke Perry przez 10 lat był w związku małżeński z Rachel Minnie Sharp. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci: 22-letni dziś syn Jake oraz 19-letnia córka Sophie. Niestety, relacja nie przetrwała próby czasu. Nie oznacza to jednak, że zerwali ze sobą kontakt. Mimo że rozwiedli się w 2003 roku, pozostawali w przyjacielskich i bliskich relacjach. 

Życie prywatne Luke'a Perry'ego: kim jest jego narzeczona, Wendy Madison Bauer?

Jednak co najmniej od dwóch lat Luke Perry pokazywał się, także publicznie, z nową ukochaną, 44-letnią Wendy Madison Bauer. Jest ona młodsza od aktora o 8 lat. Obecnie prowadzi gabinet psychologiczny w Beverly Hills, w którym udziela pomocy rodzinom i małżeństwom. Jak wynika z jej profilu na portalu LinkedIn „specjalizuje się w pracy z osobami cierpiącymi na stany lękowe, depresję, miewającymi myśli samobójcze, samookaleczającymi się, z napadami lęku i paniki, agorafobią, niską samooceną, trudnościami w związku, używkami”. W 2011 roku uzyskała tytuł magistra psychologii klinicznej Antioch University, obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich.

Wcześniej, bo w talach 2004-2011, była związana z show-biznesem, pojawiła się jako aktorka w rolach epizodycznych w takich produkcjach, jak House czy Mentalista.

Przed śmiercią gwiazdora Beverly Hills 90210 nikt nie wiedział o zaręczynach pary, ponieważ Luke Perry słynął z chronienia swojej prywatności. Prawdą jest, że w 2017 roku pojawili się publicznie razem. Aktor poprosił Wendy Bauer o rękę prawdopodobnie w 2018 roku, niespełna rok przed śmiercią.

Niestety, nie zdążyli sformalizować swojego związku...  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.