To u jej boku chciał ponownie ułożyć sobie życie...

Konrad Szczęsny 5 marca 2019 13:07

Czwartego marca rano zmarł Luke Perry, aktor znany z roli Dylana McKaya w serialu Beverly Hills 90210. Wiadomość wstrząsnęła jego fanami, którzy podkreślają, że odszedł jeden z idoli ich młodości. Agent gwiazdora potwierdził, że przy jego łóżku do końca czuwali bliscy i rodzina: syn i córka, matka, była żona oraz narzeczona, Wendy Bauer, z którą zaręczył się krótko przed śmiercią...

Życie prywatne Luke'a Perry'ego: była żona, dzieci

Mimo że w latach 90. był bożyszczem nastolatek i symbolem seksu, jego życie prywatne, mimo wielu ciosów i trudności, wolne było od skandali i kontrowersji. Rzadko wypowiadał się na ten temat, wolał być kojarzony przede wszystkim ze względu na dorobek zawodowy.

Wiadomo, że Luke Perry przez 10 lat był w związku małżeński z Rachel Minnie Sharp. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci: 22-letni dziś syn Jake oraz 19-letnia córka Sophie. Niestety, relacja nie przetrwała próby czasu. Nie oznacza to jednak, że zerwali ze sobą kontakt. Mimo że rozwiedli się w 2003 roku, pozostawali w przyjacielskich i bliskich relacjach. 

Życie prywatne Luke'a Perry'ego: kim jest jego narzeczona, Wendy Madison Bauer?

Jednak co najmniej od dwóch lat Luke Perry pokazywał się, także publicznie, z nową ukochaną, 44-letnią Wendy Madison Bauer. Jest ona młodsza od aktora o 8 lat. Obecnie prowadzi gabinet psychologiczny w Beverly Hills, w którym udziela pomocy rodzinom i małżeństwom. Jak wynika z jej profilu na portalu LinkedIn „specjalizuje się w pracy z osobami cierpiącymi na stany lękowe, depresję, miewającymi myśli samobójcze, samookaleczającymi się, z napadami lęku i paniki, agorafobią, niską samooceną, trudnościami w związku, używkami”. W 2011 roku uzyskała tytuł magistra psychologii klinicznej Antioch University, obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich.

Wcześniej, bo w talach 2004-2011, była związana z show-biznesem, pojawiła się jako aktorka w rolach epizodycznych w takich produkcjach, jak House czy Mentalista.

Przed śmiercią gwiazdora Beverly Hills 90210 nikt nie wiedział o zaręczynach pary, ponieważ Luke Perry słynął z chronienia swojej prywatności. Prawdą jest, że w 2017 roku pojawili się publicznie razem. Aktor poprosił Wendy Bauer o rękę prawdopodobnie w 2018 roku, niespełna rok przed śmiercią.

Niestety, nie zdążyli sformalizować swojego związku...  

1/5
Luke Perry z byłą żoną, Rachel Sharp
Copyright @Rex Features/East News
1/5

Luke Perry, gwiazdor Beverly Hills 90210, ze swoją żoną Rachel Minnie Sharp, z którą był związany w latach 1993-2003. Mimo rozwodu, do jego śmierci utrzymywali przyjacielskie stosunki.

2/5
Luke Perry z narzeczoną Wendy Madison Bauer w Los Angeles, 1 kwietnia 2017 roku
Copyright @FPA/Photoshot/East News
2/5

Luke Perry, gwiazdor Beverly Hills 90210, co najmniej od dwóch lat spotykał się z 44-letnią Wendy Madison Bauer, byłą aktorką, obecnie licencjonowaną psychoterapeutką.

(na zdjęciu na gali w Los Angeles, 1 kwietnia 2017 roku)

3/5
Luke Perry z narzeczoną Wendy Madison Bauer w Los Angeles, 1 kwietnia 2017 roku
Copyright @Birdie Thompson/ADM/Capital Pictures/Capital Pictures/East News
3/5

Luke Perry, gwiazdor Beverly Hills 90210 i Wendy Madison Bauer zaręczyli się niespełna rok przed śmiercią aktora, prawdopodobnie w 2018 roku.

(na zdjęciu na gali w Los Angeles, 1 kwietnia 2017 roku)

4/5
Luke Perry z narzeczoną Wendy Madison Bauer w Los Angeles, 1 kwietnia 2017 roku
Copyright @Rex Features/East News
4/5

Luke Perry i Wendy Madison Bauer stronili od epatowania życiem prywatnym. O ich związku wiadomo niewiele.

(na zdjęciu na gali w Los Angeles, 1 kwietnia 2017 roku)

5/5
Luke Perry z narzeczoną Wendy Madison Bauer w Los Angeles, 1 kwietnia 2017 roku
Copyright @0000466/Reporter
5/5

Do momentu śmierci Luke'a Perry'ego mało kto wiedział o jego zaręczynach z Wendy Madison Bauer.

(na zdjęciu na gali w Los Angeles, 1 kwietnia 2017 roku)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.