O TYM JEST GŁOŚNO

Luke Perry zaręczył się krótko przed śmiercią. Kim jest jego ukochana?

To u jej boku chciał ponownie ułożyć sobie życie...

Konrad Szczęsny 5 marca 2019 13:07

Czwartego marca rano zmarł Luke Perry, aktor znany z roli Dylana McKaya w serialu Beverly Hills 90210. Wiadomość wstrząsnęła jego fanami, którzy podkreślają, że odszedł jeden z idoli ich młodości. Agent gwiazdora potwierdził, że przy jego łóżku do końca czuwali bliscy i rodzina: syn i córka, matka, była żona oraz narzeczona, Wendy Bauer, z którą zaręczył się krótko przed śmiercią...

Życie prywatne Luke'a Perry'ego: była żona, dzieci

Mimo że w latach 90. był bożyszczem nastolatek i symbolem seksu, jego życie prywatne, mimo wielu ciosów i trudności, wolne było od skandali i kontrowersji. Rzadko wypowiadał się na ten temat, wolał być kojarzony przede wszystkim ze względu na dorobek zawodowy.

Wiadomo, że Luke Perry przez 10 lat był w związku małżeński z Rachel Minnie Sharp. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci: 22-letni dziś syn Jake oraz 19-letnia córka Sophie. Niestety, relacja nie przetrwała próby czasu. Nie oznacza to jednak, że zerwali ze sobą kontakt. Mimo że rozwiedli się w 2003 roku, pozostawali w przyjacielskich i bliskich relacjach. 

Życie prywatne Luke'a Perry'ego: kim jest jego narzeczona, Wendy Madison Bauer?

Jednak co najmniej od dwóch lat Luke Perry pokazywał się, także publicznie, z nową ukochaną, 44-letnią Wendy Madison Bauer. Jest ona młodsza od aktora o 8 lat. Obecnie prowadzi gabinet psychologiczny w Beverly Hills, w którym udziela pomocy rodzinom i małżeństwom. Jak wynika z jej profilu na portalu LinkedIn „specjalizuje się w pracy z osobami cierpiącymi na stany lękowe, depresję, miewającymi myśli samobójcze, samookaleczającymi się, z napadami lęku i paniki, agorafobią, niską samooceną, trudnościami w związku, używkami”. W 2011 roku uzyskała tytuł magistra psychologii klinicznej Antioch University, obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich.

Wcześniej, bo w talach 2004-2011, była związana z show-biznesem, pojawiła się jako aktorka w rolach epizodycznych w takich produkcjach, jak House czy Mentalista.

Przed śmiercią gwiazdora Beverly Hills 90210 nikt nie wiedział o zaręczynach pary, ponieważ Luke Perry słynął z chronienia swojej prywatności. Prawdą jest, że w 2017 roku pojawili się publicznie razem. Aktor poprosił Wendy Bauer o rękę prawdopodobnie w 2018 roku, niespełna rok przed śmiercią.

Niestety, nie zdążyli sformalizować swojego związku...  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.