Obie wyglądają ślicznie!

Sylwia Olech 25 grudnia 2018 20:47

Plotki o tym, że księżna Kate i księżna Meghan za sobą nie przepadają, pojawiają się już od dłuższego czasu. Podobno z tego powodu także książę William i Harry, ukochani bracia, przestali ze sobą rozmawiać. Do ostatniej chwili spekulowano, czy w związku z tym rodzina królewska w ogóle spędzi razem święta…

Jak się okazuje, plotki plotkami, a życie na brytyjskim dworze toczy się swoim torem… W pierwszy dzień świąt tłum zgromadzony wzdłuż drogi do kościoła św. Marii Magdaleny w Norfolk, mógł podziwiać uśmiechniętych i idących razem księcia Harry'ego z Meghan oraz księcia Williama z Kate. Cała czwórka sprawiała wrażenie zadowolonych i zrelaksowanych podczas tego krótkiego spaceru z posiadłości Sandringham, królewskiej rezydencji, w której dynastia Windsorów tradycyjnie spędza święta. Meghan i Kate śmiały się i rozmawiały ze sobą. Obie wyglądały jak zwykle elegancko i z klasą.

Podczas spaceru towarzyszył im także książę Karol, ale bez Camilli, która jest chora. W kościele pojawiła się także królowa Elżbieta II, niestety bez księcia Filipa, który nie jest już w najlepszej formie.

Po mszy wszyscy wrócili do Sandringham, gdzie na świąteczny lunch podano tradycyjnego pieczonego indyka.

Zobacz zdjęcia w naszej galerii. Myślisz, że Kate i Meghan rzeczywiście się lubią czy tylko udają dla dobra królewskiej rodziny?  

1/5
księżna Kate i księżna Meghan
Copyright @East News
1/5

Księżna Kate i księżna Meghan w drodze do kościoła

2/5
księżna Kate i księżna Meghan
Copyright @East News
2/5

Obie wyglądały elegancko

3/5
księżna Kate z księciem Williamem i księżna Meghan z księciem Harrym
Copyright @East News
3/5

Rodzinna sielanka: książę William z Kate i książę Harry z Meghan

4/5
księżna Kate i księżna Meghan
Copyright @East News
4/5

Jak najlepsze przyjaciółki…

5/5
księżna Kate z księciem Williamem i księżna Meghan z księciem Harrym
Copyright @East News
5/5

Prawdziwa przyjaźń czy jedynie gra pozorów?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.