Obie wyglądają ślicznie!

Sylwia Olech 25 grudnia 2018 20:47

Plotki o tym, że księżna Kate i księżna Meghan za sobą nie przepadają, pojawiają się już od dłuższego czasu. Podobno z tego powodu także książę William i Harry, ukochani bracia, przestali ze sobą rozmawiać. Do ostatniej chwili spekulowano, czy w związku z tym rodzina królewska w ogóle spędzi razem święta…

Jak się okazuje, plotki plotkami, a życie na brytyjskim dworze toczy się swoim torem… W pierwszy dzień świąt tłum zgromadzony wzdłuż drogi do kościoła św. Marii Magdaleny w Norfolk, mógł podziwiać uśmiechniętych i idących razem księcia Harry'ego z Meghan oraz księcia Williama z Kate. Cała czwórka sprawiała wrażenie zadowolonych i zrelaksowanych podczas tego krótkiego spaceru z posiadłości Sandringham, królewskiej rezydencji, w której dynastia Windsorów tradycyjnie spędza święta. Meghan i Kate śmiały się i rozmawiały ze sobą. Obie wyglądały jak zwykle elegancko i z klasą.

Podczas spaceru towarzyszył im także książę Karol, ale bez Camilli, która jest chora. W kościele pojawiła się także królowa Elżbieta II, niestety bez księcia Filipa, który nie jest już w najlepszej formie.

Po mszy wszyscy wrócili do Sandringham, gdzie na świąteczny lunch podano tradycyjnego pieczonego indyka.

Zobacz zdjęcia w naszej galerii. Myślisz, że Kate i Meghan rzeczywiście się lubią czy tylko udają dla dobra królewskiej rodziny?  

1/5
księżna Kate i księżna Meghan
Copyright @East News
1/5

Księżna Kate i księżna Meghan w drodze do kościoła

2/5
księżna Kate i księżna Meghan
Copyright @East News
2/5

Obie wyglądały elegancko

3/5
księżna Kate z księciem Williamem i księżna Meghan z księciem Harrym
Copyright @East News
3/5

Rodzinna sielanka: książę William z Kate i książę Harry z Meghan

4/5
księżna Kate i księżna Meghan
Copyright @East News
4/5

Jak najlepsze przyjaciółki…

5/5
księżna Kate z księciem Williamem i księżna Meghan z księciem Harrym
Copyright @East News
5/5

Prawdziwa przyjaźń czy jedynie gra pozorów?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.