Książę William obraża księżną Meghan przez spór z księciem Harrym
Fot. AP/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Konflikt między Williamem i Meghan narasta! Książę jest wściekły na żonę brata

O co poszło? To ogromne zaskoczenie...

Konrad Szczęsny 19 grudnia 2018 07:56
Książę William obraża księżną Meghan przez spór z księciem Harrym
Fot. AP/EAST NEWS

Początek wojny czy wywoływanie sensacji na siłę? Od kilku tygodni w mediach trwa istna gorączka związana z domniemanym konfliktem między księciem Harrym i księżną Meghan a księciem Williamem i księżną Kate. Powodem domniemań i spekulacji jest wyprowadzka pierwszej z wymienionych par z pałacu Kensington. Jednak przyczyn takiego stanu rzeczy ma być znacznie więcej. Jedna z nich dotyczy spędzania świąt Bożego Narodzenie przez brytyjską rodzinę królewską i tradycji z tym związanej...

Książę William wściekł się na księżną Meghan z powodu łamania świątecznej tradycji?

Choć trudno w to uwierzyć, w ostatnim czasie stosunki księcia Harry'ego i księcia Williama oraz ich małżonek są według wszelkiego prawdopodobieństwa niezwykle napięte. Po majowym ślubie znacznie się pogorszyły, czego przyczyną mają być m.in. zachcianki księżnej Meghan i złe traktowanie przez nią służby pałacu Kensington. Ale nie tylko. 

Ostatnio między żoną Harry'ego a jego bratem miało dojść do ostrego spięcia, związanego z łamaniem jednej ze świątecznych tradycji. Chodzi o doroczne polowanie, w którym pierwszego dnia świąt brali udział członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Księżna Meghan jest zdecydowanie przeciwna takim praktykom, zatem – według informacji Radar Online – udało jej się namówić męża, by zrezygnował z udziału w nim. To rozwścieczyło księcia Williama!

„Harry niemal nigdy nie chybiał, ale kocha ją zbyt mocno. William uważa, że to kolejny niepokojący przykład tego, jak jego młodszy brat jest odrywany od rodziny i jej tradycji przez swoją żonę. Harry zawsze uwielbiał polowania, a wspólne wypady dostarczały braciom świetnych okazji do nawiązywania bliższych relacji”, twierdzi źródło portalu.

Czy w tych doniesieniach jest ziarno prawdy?  

Książę Harry, książę William
Fot. AFP/EAST NEWS

księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?