ślub Meghan Markle i książę Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Lista gości na ślubie Meghan i Harry’ego robiła wrażenie. Księżna miała w tym... ukryty cel?!

Znany dziennikarz przekonuje, że nie była przypadkowa

Ksenia Krasko 21 grudnia 2019 07:45
ślub Meghan Markle i książę Harry
Fot. Getty Images

Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego był jednym z najważniejszych wydarzeń 2018 roku. Cały świat śledził przebieg pięknej ceremonii, na której nie mogło zabraknąć znanych i lubianych gwiazd. I chociaż księżna i książę Sussex powiedzieli sobie „tak” już półtora roku temu, wciąż pojawiają się nowe szczegóły, dotyczące tej wspaniałej uroczystości. Dziennikarz i pisarz Andrew Morton, który opublikował kilka książek biograficznych o rodzinie królewskiej, zdradził, jaką zasadą kierowała się Meghan Markle, sporządzając listę gości.

Goście na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Andrew Morton udzielił wywiadu Vanity Fair, w którym zasugerował, że ​​takie osobistości, jak Amal i George Clooney, czy Oprah Winfrey nie przez przypadek zostali zaproszeni na królewski ślub. Według dziennikarza, Meghan Markle nie znała tych osób, ale od razu zdała sobie sprawę, że opłaca się nawiązać z nimi dobry kontakt, aby zapewniły jej wsparcie w przyszłości.

„Meghan nie jest głupia i udowodniła to, sporządzając listę gości na ślub z Harrym. Zaprosiła osoby, które nie znała dobrze – w tym wiele gwiazd Hollywood. To był mądry ruch, ponieważ właśnie te osoby stanęły w jej obronie, gdy rozpoczęła walkę z mediami”, wytłumaczył.

Obserwując zachowanie gwiazd po odważnych wyznaniach księżnej i księcia Sussex, można odnieść wrażenie, że Morton mówi prawdę, a strategia Meghan Markle nie zawiodła. George Clooney i Oprah Winfrey byli jednymi z pierwszych, którzy stanęli po jej stronie, gdy media i internauci zaatakowali. Clooney porównał byłą aktorkę z tragicznie zmarłą księżną Dianą.

„Nienawistni i pozbawieni skrupułów dziennikarze ścigają Meghan wszędzie, nękając ją i obrażając. Nie obchodzi ich nawet to, że jest przede wszystkim kobietą i że jest w siódmym miesiącu ciąży. Księżna Diana również musiała stawić czoła prześladowaniom i zniewagom. Historia się powtarza. I wszyscy bardzo dobrze pamiętamy, jak to się skończyło”, ostrzegał aktor.

Oprah Winfrey również opowiedziała się po stronie księżnej Sussex, kiedy prasa zaczęła aktywnie rozpowszechniać nieprzyjemne fakty o jej życiu. Zauważyła, że ​​w rzeczywistości Markle jest bardzo miła i szczera, a plotki rozpowszechniają osoby, które nie mają pojęcia, jaka jest naprawdę. „Myślę, że jest ona oceniana w sposób niesprawiedliwy i uważam, że gdyby ludzie ją poznali, zrozumieliby, że doskonale radzi sobie z rolą członkini rodziny królewskiej”, wyznała prowadząca słynnego talk show.

Na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego, który odbył się 19 maja 2018 roku, pojawiło się wiele znanych twarzy. Oprócz państwa Clooneyów i Oprah Winfrey, w uroczystości uczestniczyli m.in. Victoria i David Beckham, Elton John, Serena Williams i jej mąż Alexis Ohanian, oraz Idris Elba z żoną Sabriną.

Czy podejrzenia Andrew Mortona mogą być prawdziwe? 

Amal i George Clooney, Oprah Winfrey, Victoria i David Beckham na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego

Goście na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego
Fot. Getty Images

księżna Meghan i książę Harry, ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.