Fotografie wykonał Alexi Lubomirski

Gabriela Czernecka 21 maja 2018 15:56

Już są! Światło dzienne ujrzały właśnie oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle! Fotografie wykonał Alexi Lubomirski. Zdjęcia zostały wykonane po przejeździe pary w karocy jeszcze w dniu ślubu, czyli 19 maja 2018 roku. Zakochani pozują na schodach zamku Windsor oraz w jednym z pałacowych salonów. Naszym zdaniem wyglądają na naprawdę zakochanych!

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle: OFICJALNE zdjęcia

Oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle ujrzały światło dzienne! Para pokazała trzy fotografie, które wykonał Alexi Lubomirski - ten sam, który wykonał fotografie z okazji zaręczyn. Jedno ze zdjęć przedstawia zakochanych małżonków, którym uśmiech nie schodzi z twarzy. Pozostałe dwie fotografie są zbiorowe, podobnie jak było to w przypadku zdjęć ślubnych księżnej Kate i księcia Williama.

Oczywiście nie zabrakło fotografii wykonanej wraz z wszystkimi maluchami, które miały okazję pójść w orszaku ślubnym. Wśród dzieci znajduje się oczywiście książę George i księżniczka Charlotte. Dziewczynki mają w rękach bukieciki, takie same jak panna młoda, a chłopcy są ubrani w takie same mundury, jak książę Harry. 

Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan i Harry'ego wykonał Alexi Lubomirski - kim jest? Jest znanym fotografem, księciem polskiego pochodzenia! Swoją przygodę z fotografią zaczynał jako asystent Mario Testino. Podobno ten zwrócił uwagę nie tyle na jego prace, co jego… buty. To właśnie eleganckie obuwie miało zapewnić polskiemu księciu 4-letnie szkolenie. Alexi Lubomirski od 2009 roku jest żonaty z Giadą Lubomirską. Para wzięła ślub w Polsce w zamku w Wiśniczu. Zakochani byli jednymi z gości na ślubie Harry'ego i Meghan. 

Para poprosiła Lubomirskiego, by to właśnie on zrobił im sesję zaręczynową. Podobno Harry i Meghan znaleźli jego prace w Internecie i tak im się spodobały, że poprosili, by to właśnie on zrobił im pamiątkowe fotografie. Teraz Alexi Lubomirski wykonał dla księcia Harry'ego i Meghan Markle także sesję ślubną, którą właśnie mamy okazję podziwiać.

Fotografie pojawiły się na oficjalnym Instagramie Kensington Royal. „Książę i księżna Sussex chcieliby podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach ślubnych w sobotę. Para czuje się bardzo szczęśliwa, że mogła dzielić ten dzień ze wszystkimi zebranymi w Windsor, a a także ze wszystkimi, którzy oglądali ślub w telewizji w Wielkiej Brytanii i na całym świecie”, podpisali fotografie.

My jesteśmy zachwyceni!  

1/3
Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego, książę Harry, brytyjska rodzina królewska
Copyright @Alexi Lubomirski/Instagram @kensingtonroyal
1/3

Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego wykonał Alexi Lubomirski. 

2/3
Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego, książę Harry, brytyjska rodzina królewska
Copyright @Alexi Lubomirski/Instagram @kensingtonroyal
2/3

Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego zostały wykonane w zamku Windsor.

3/3
Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego, książę Harry
Copyright @Alexi Lubomirski/Instagram @kensingtonroyal
3/3

Czyż oni nie są uroczy?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.