Sylwia Grzeszczak została zaatakowana przez fana!
Fot. Facebook @sylwiagrzeszczakofficial
O TYM SIĘ MÓWI

Liber i Natalia Szroeder mają romans? Sylwia Grzeszczak komentuje doniesienia o zdradzie męża

Plotki znów powróciły...

Gabriela Czernecka 21 października 2018 18:07
Sylwia Grzeszczak została zaatakowana przez fana!
Fot. Facebook @sylwiagrzeszczakofficial

Liber i Natalia Szroeder mają romans? Takie informacje od kilku tygodni pojawiają się w mediach. Dlaczego? Swego czasu Liber wypromował kilka wielkich nazwisk. Wśród gwiazd, które u jego boku rozwijały skrzydła jest między innymi Natalia Szroeder. Choć podobno od jakiegoś czasu Natalia spotyka się z raperem Quebonafide, to kilka dni temu w mediach znów pojawiła się informacja, że Szroeder i Liber mają romans. Czy aby na pewno? Sprawdzamy!

Liber i Natalia Szroeder mają romans?

Sylwia Grzeszczak bardzo rzadko udziela wywiadów. Artystka nie lubi zdradzać zbyt wielu informacji zarówno na temat jej rodziny, jak i życia prywatnego. W obliczu takich plotek, nie miała jednak wyjścia. Chodzi o najnowsze wiadomości, dotyczące domniemanego romansu jej męża, Libera z Natalią Szroeder. 

Nie jest tajemnicą, że o Natalii stało się głośno, gdy zaczęła współpracę właśnie z Liberem. Muzycy nagrali razem utwory Nie patrzę w dół czy Wszystkiego na raz, które szybko stały się przebojami w rozgłośniach radiowych. Pierwsze plotki, jakoby parę miało łączyć coś więcej niż tylko muzyka, pojawiły się już dwa lata temu. Teraz znów powróciły. To miało podobno doprowadzić do furii żonę Libera, Sylwię Grzeszczak, która miała nie szczędzić koleżance gorzkich słów. 

„Sylwia Grzeszczak nie cierpi Natalii. Uważa, że ciągle chce mącić w jej związku. Jej zdaniem młodsza gwiazdka próbowała flirtować z Liberem nawet wówczas, gdy ona już była jego narzeczoną”, można było przeczytać w Fakcie. Autorka takich hitów, jak Księżniczka czy Małe rzeczy, unika wypowiadania się w mediach na temat swojego życia, nie tylko prywatnego, ale i zawodowego. Wydaje się, że chce by jej muzyka mówiła sama za siebie.

W przypadku niewybrednych plotek pozostaje obojętna, ale tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Plotki na temat domniemanego romansu jej męża z Natalią Szroeder skomentowała ostrym wpisem w social mediach, który zamieściła, gdy tylko pojawiły się te absurdalne doniesienia. „Te trzy osoby na zdjęciu prywatnie się lubią i szanują, okazuje się że w tym świecie normalne,ludzkie relacje są całkiem możliwe:) Widujemy się na koncertach, współpracujemy i to nie od dziś. Komuś bardzo zależy na tym, by było inaczej”, podpisała wspólne zdjęcie.

Choć od jakiegoś czasu mówi się, że Natalia Szroeder spotyka się z Quebonafide, to plotki o jej romansie z Liberem znów powróciły. Sylwia Grzeszczak nie zamierza jednak po raz kolejny zabierać w tej sprawie głosu. „Nie jestem ze stali. Bolą mnie plotki dotyczące mojej prywatności i nie ma co udawać, że jest inaczej. Nieraz czytałam o tym, że moje małżeństwo się rozpada, że nie szanujemy się z mężem, że w naszej relacji są osoby trzecie. I chociaż tego typu artykuły nie ranią mnie już tak jak jeszcze kilka lat temu, to wiem, że za ich wymyślaniem ktoś stoi. Że „życzliwymi” informatorami dziennikarzy są osoby z mojego otoczenia. Ale ja nie sprzedaję prywatności, nie zależy mi na tym i nigdy nie będzie”, mówiła jakiś czas temu w wywiadzie dla magazynu Pani.

Wygląda na to, że ktoś znów próbuje zaszkodzić jej szczęściu... Gwiazda pozostaje jednak niewzruszona na plotki. Takie zachowanie w pełni popieramy!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.