Jan Kliment, Lenka Kliment, Jan i Lenka Klimentowie, VIVA! marzec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Lenka Klimentova ujawniła prawdę o swoim dzieciństwie!

Tancerka zdecydowała się na mocne wyznanie

Ksenia Krasko 24 września 2019 15:54
Jan Kliment, Lenka Kliment, Jan i Lenka Klimentowie, VIVA! marzec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Lenka Klimentova jest jedną z najpopularniejszych tancerek nie tylko w rodzinnych Czechach, ale i w Polsce. Widzowie pokochali ją po programie Taniec z gwiazdami, w którym była partnerką m.in. Jarosława Kreta.

Lenka Klimentova wyznała prawdę o adopcji

Od kilku lat jest żoną równie uwielbianego w Polsce tancerza Jana Klimenta, którego też możemy oglądać w Tańcu z gwiazdami. Tworzą zdecydowanie szczęśliwy związek, i bardzo się wspierają, ponieważ wiedzą, jak trudna może być ścieżka tanecznej kariery.

Chociaż Lenka Klimentova unika nadmiernego zainteresowania prasy, czasami zdradza szczegóły swojego życia prywatnego. Zdobyła się na mocne wyznanie i ujawniła fanom, że jest adoptowana. „Mam kubańskie korzenie. Tato był Kubańczykiem, mama Czeszką. Urodziłam się w Czechach, ale nic nie wiem o biologicznych rodzicach. Adoptowała mnie moja obecna mama z tatą”, mówiła w wywiadzie VIVY!

Tancerka nie ukrywa, że uważa mamę za najlepszą przyjaciółkę. Wsparła ją, kiedy podejmowała trudną decyzję o przeprowadzce do Polski, do ukochanego mężczyzny. „Powiedziała: Znajdź sobie kogoś, z kim będziesz szczęśliwa”.

„Lubi czytać historie w internecie i wszystkiemu wierzyła. Pisała do mnie: Uważaj. Martwiła się. Czasami płakałam, wtedy mówiła wracaj. Ale nasz związek się wzmocnił, widzi, że jestem szczęśliwa, i bardzo lubi Janka”, opowiadała nam o reakcji mamy na kryzys w związku pary.

„Mam superteściową. Jedna z najlepszych na świecie. Jest bardzo uzdolniona artystycznie. Ma złote ręce. Pięknie kaligrafuje, jest cukiernikiem, świetnie gotuje”, dodał Jan Kliment w rozmowie z VIVĄ! „Podoba mi się, jak żyje z Lenką. Historię o tym, że jest adoptowanym dzieckiem, powiedziała jej w formie bajki. Niezwykła osoba”. 

Lenka i Jan Klimentowie, VIVA! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!