Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Córeczka Ani i Roberta Lewandowskich za chwilę skończy miesiąc!

Laura rośnie jak na drożdżach!

Redakcja VIVA! 30 maja 2020 16:05
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Córeczka Ani i Roberta Lewandowskich za chwilę skończy miesiąc. Laura przyszła na świat 6 maja 2020 roku. Szczęśliwą nowinę o narodzinach maleństwa jako pierwszy przekazał dumny tata. Od tamtej pory w mediach społecznościowych Anna i Robert Lewandowscy publikują urocze zdjęcia swojej pociechy. Mała Laura wyrasta na prawdziwą gwiazdę Instagrama. A najnowsza fotografia tylko to potwierdza. 

Najsłodsze zdjęcia Laury Lewandowskiej 

Ostatnie tygodnie są dla nich wyjątkowe. Cieszą się wspólnymi chwilami. Młodszej siostry nie mogła doczekać się Klara Lewandowska. Dziewczynka jest zachwycona i z radością pomaga mamie w opiece nad maleństwem. 

O porodzie i narodzinach Laury jako pierwsza poinformowała mama trenerki  

„Bardzo się martwiłam, żeby nie powtórzyła się sytuacja, jaka miała miejsce przy porodzie Klary. Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. Malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi”, zdradziła dziennikarzom PAP świeżo upieczona babcia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello little one 💖 welcome to the world Laura! Well done Mummy @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Każde zdjęcie małej Laury wzbudza zachwyt wśród fanów trenerki i bije rekordy polubień. Ania Lewandowska od czasu do czasu zamieszcza urocze kadry, na których widoczne są jej dwie pociechy. Dzieli się także z obserwatorkami swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Trenerka nie zwalnia też tempa. Po trzech tygodniach wróciła już do aktywności fizycznej i po części obowiązków zawodowych. Jak zmieniły ją narodziny drugiej córeczki? Co mówiła niedawno o macierzyństwie?

,,Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo, że nie najważniejsze", pisała w jednym z wpisów. 

,,Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról. Między innymi dzięki temu, że swoje pomysły czy cele zapisuję, w głowie tworzę mapę działania (polecam), do którego płynnie przechodzę, biorąc pod uwagę tylko te realne scenariusze. Mam PLAN i tego sie TRZYMAM. Taka moja mała refleksja na dziś", dodała trenerka.  

Gwiazda w sobotę podzieliła się z fanami najnowszym zdjęciem małej Laury. Ten widok rozczulił wielbicieli Ani Lewandowskiej. 

,,Jaki maluch maluchowaty", ,,Mała biedronka", ,,💕miłość matczyna", ,,Mała słodycz", czytamy. 

Nie da się ukryć, że pociecha power couple rośnie jak na drożdżach. Życzymy wielu radości i dużo zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️🧚🏻‍♂️

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś spojrzałam na siebie oczami Ani sprzed kilku lat. Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo, że nie najważniejsze. Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról. Między innymi dzięki temu, że swoje pomysły czy cele zapisuję, w głowie tworzę mapę działania (polecam), do którego płynnie przechodzę, biorąc pod uwagę tylko te realne scenariusze 🤗 Mam PLAN i tego sie TRZYMAM. Taka moja mała refleksja na dziś. MIŁEJ NIEDZIELI ❤️ ANN #annalewandowska

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.