Laura Breszka
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

„Nigdy tego, że jej naprawdę nie ma, nie poczuję...”. Laura Breszka wspomina zmarłą siostrę

Padły wzruszające słowa...

Redakcja VIVA! 21 sierpnia 2020 10:25
Laura Breszka
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Laura Breszka jest doskonale znana widzom z takich produkcji jak Julia, Na Wspólnej czy Singielka. Aktorka nie ujawnia zbyt wielu szczegółów ze swojego życia prywatnego, ale stara się utrzymać stały kontakt z fanami. Chociaż nie było to dla niej łatwe, postanowiła opowiedzieć o tragedii rodzinnej, z jaką musiała się zmierzyć. Jak ujawniła, w zeszłym roku straciła siostrę...

Laura Breszka wspomina zmarłą siostrę

Aktorka postanowiła uczcić pamięć bliskiej osoby na swoim Instagramie. Opublikowała kilka zdjęć i zamieściła wzruszające wspomnienie. „Rok temu odeszła od nas moja siostra, Olivka. Uwielbiała słonecznik i świetnie pływała. Zostawiła dwuletniego synka. Miała 36 lat”, wyznała Laura Breszka.

Przyznała, że wciąż nie może pogodzić się z bolesną stratą. „Ja dalej tego nie pojmuję. Nigdy tego, że jej naprawdę nie ma, nie poczuję. Dla mnie zawsze pozostanie żywą, roześmianą, najbardziej kumatą dziewczyną pod słońcem”, czytamy. „Kochamy Cię bardzo, bardzo, bardzo i opiekujemy się Twoim Danielem”, dodała, ujawniając, że zajmuje się synkiem zmarłej siostry.

„Rok temu nie napisałam o tym nawet na swoim Facebooku. Dziś tego żałuje z różnych powodów. I myślę sobie – to Olivia nalegała na napis: „Wasza pamięć o mnie, to moje życie teraz” na grobie taty. Każda myśl, każde słowo, nie wspominając już o modlitwie, ma moc. Duszyczka nasza, leć daleko”, czytamy na Instagramie aktorki. Zacytowała też ks. Jana Twardowskiego: „Spieszmy się kochać ludzi...”.

Fani Laury Breszki nie kryją wzruszenia i składają aktorce wyrazy współczucia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rok temu odeszła od nas moja siostra, Olivka. Uwielbiała słonecznik i świetnie pływała. Zostawiła dwuletniego synka. Miała 36 lat. Ja dalej tego nie pojmuje. Nigdy tego, że jej naprawdę nie ma, nie poczuje. Dla mnie zawsze pozostanie żywą, roześmianą, najbardziej kumatą dziewczyną pod słońcem. Kochamy Cię bardzo bardzo bardzo i opiekujemy się Twoim Danielem ❤️ Rok temu nie napisałam o tym nawet na swoim fb. Dziś tego żałuje z różnych powodów. I myśle sobie- to Olivia nalegała na napis „Wasza pamięć o mnie, to moje życie teraz” na grobie taty. Każda myśl, każde słowo , nie wspominając już o modlitwie, ma moc. Duszyczka nasza, leć daleko❤️ A Was ściskam i ...”spieszmy się kochać ludzi”....

Post udostępniony przez Laura Breszka (@laura.breszka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Laura Breszka (@laura.breszka)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!