Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Lara Gessler i Piotr Szeląg świętują pierwszą rocznicę ślubu!

„Rok temu, o tej porze byłam już szczęśliwą żoną”

Olga Figaszewska 11 października 2021 12:45
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler i Piotr Szeląg od roku są szczęśliwym małżeństwem. Wspólnie wychowują córeczkę Nenę. Zakochani świętują właśnie pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji restauratorka zamieściła w sieci uroczy kadr z tego wyjątkowego dnia. Co małżonkowie mówili o swoim uczuciu i relacji?

Lara Gessler i Piotr Szeląg obchodzą pierwszą rocznicę ślubu

Rok 2020 był dla niej wyjątkowy i przełomowy. Lara Gessler najpierw wyznała, że spodziewa się pierwszego dziecka, a w połowie września, że zaręczyła się z ukochanym, Piotrem Szelągiem.

Zakochani nie kryli swojego szczęścia! Wspólnie patrzą w jednym kierunku, są dla siebie ogromnym wsparciem. Tworzą jedność. Dla wszystkich zaskoczeniem był fakt, że para postanowiła wziąć cichy ślub. Oboje przekonywali wcześniej, że są zwolennikami tzw. rzymskiego małżeństwa. Lara Gessler przyznawała, że dokument nie jest im potrzebny do tego, by tworzyć udany związek.  „Możecie nam życzyć dobrego życia, ślub nie ma znaczenia, mogę to potwierdzić”, mówiła w rozmowie z Jastrząb Post. A jednak zakochani postanowili to zmienić.

Zobacz też: „Jesteśmy rzymskim małżeństwem” Lara Gessler wraz z partnerem opowiedzieli o swoim związku!

W październiku odbył się ich wyjątkowy dzień. Restauratorka wyglądała zjawiskowo w jasnej kreacji, a całość dopełniał bukiet jesiennych kwiatów. Emocje udzielały się także bliskim Lary Gessler i Piotra Szeląga.

„Jesteś taka mądra, kochana, dojrzała. Cudna. Wierzę w siłę waszej miłości, jest ponad wszystkie konwenanse. Jest wasza. Bardzo was kocham, mama obojga. Uściskami obsypię, buziakami”, pisała w jednym z komentarzy Magda Gessler. Kilka dni później zakochani powitali na świecie córeczkę Nenę.

Lara Gessler i Piotr Szeląg świętują właśnie pierwszą rocznicę ślubu. Na Instagramie restauratorki pojawił się sentymentalny wpis, w którym dziękuje swojemu mężowi za ten cudowny czas.

„Rok temu, o tej porze byłam już szczęśliwą żoną Piotra Szeląga, a za 9 dni urodzi się Nena. Dziękuję Ci Kochanie za ten rok. Razem najlepiej”, wyznała Lara Gessler.
 

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji i życzeń. My również się do nich przyłączamy.  

Sprawdź też: Lara Gessler nie chce ochrzcić dziecka. Magda Gessler szczerze skomentowała decyzję córki

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.