Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Lara Gessler pokazała urocze zdjęcie z synkiem. Zdradziła też, jak zareagowała na niego siostra

„Mały jest cudowny i jak na razie bardzo cichutki”

Marta Nawacka 16 września 2022 21:10
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Córka słynnej restauratorki niedawno po raz drugi została mamą. Wraz z mężem, Piotrem Szelągiem, wspólnie wychowują już córeczkę Nenę, a teraz na świecie pojawił się ich syn, Bernard. Lara Gessler zamieściła urocze zdjęcie z maluszkiem i zdradziła, jak na chłopca zareagowała jego starsza siostra.

Lara Gessler po raz drugi została mamą

Córka Magdy Gessler i jej ukochany, Piotr Szeląg, są parą od 2019 roku. W kwietniu 2020 roku Lara Gessler poinformowała o radosnej nowinie – wkrótce ich rodzina miała się powiększyć. Zakochani wzięli ślub cywilny, na którym zabrakło nawet mamy panny młodej. Swój pośpiech Lara tłumaczyła w rozmowie z Izabelą Janachowską. „Może ze względu na to, że już byłam wcześniej żoną i chciałam, żeby wszystko tak było klarownie odcięte. Cieszę się, że zdążyliśmy. To było totalnie szalone, ale wiedzieliśmy, że to nie jest ten właściwy ślub. To był ślub dla rządu polskiego, a nie za bardzo dla nas”. Z kolei w 2021 roku zakochani po raz drugi stanęli na ślubnym kobiercu i urządzili huczne wesele.

Drugą uroczystość małżonkowie świętowali już jako rodzice małej Neny. Pod koniec marca Lara Gessler nie kryła swojej radości informując, że wraz z ukochanym spodziewa się drugiego dziecka. Zdradziła wówczas, że spełni się jej marzenie, ponieważ zawsze chciała mieć córeczkę i synka, a już za kilka miesięcy miała powitać na świecie... chłopca!

Czytaj też: Marcin Wyrostek wygrał drugą edycję programu Mam Talent. Jak potoczyły się jego losy?

Lara Gessler na uroczym zdjęciu z synkiem

Niedawno córka Magdy Gessler poinformowała, że jej druga pociecha jest już na świecie. Zdradziła, że wraz z mężem wybrali dla niego oryginalne imię – Bernard. Teraz podzieliła się kolejnym pięknym kadrem z synkiem, a pod zdjęciem podziękowała wszystkim za gratulacje oraz za opiekę personelowi szpitala. Lara Gessler zdradziła także, że jej córeczka bardzo ucieszyła się z młodszego brata. „Kochani, dziękujemy bardzo za wszystkie życzenia i gratulacje. Mały jest cudowny i jak na razie bardzo cichutki, a Nena zareagowała na niego wspaniale”, napisała na Instagramie. Rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Zobacz także: Marcin Kwaśny zawdzięcza Bogu rozwód, nową miłość i wolność od alkoholu. „Doznałem mocnej łaski wiary"

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?