Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
z życia gwiazd

Lara Gessler ujawniła płeć drugiego dziecka. Spełni się jej wielkie marzenie!

„Całe życie chciałam mieć…”

Marcjanna Maryszewska 23 maja 2022 10:25
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler niedawno zdradziła, że spodziewa się drugiego dziecka. Razem z Piotrem Szelągiem doczekała się narodzin córeczki Neny w październiku 2020 roku, teraz we trójkę wyczekują kolejnego członka rodziny. Wiemy już, jakiej płci będzie dziecko restauratorki! Lara Gessler nie kryje swojej radości. Właśnie spełnia się jej wielkie marzenie.

Lara Gessler spodziewa się drugiego dziecka

Lara Gessler zaistniała w świadomości Polaków jako córka znanej restauratorki Magdy Gessler. Kobieta poszła w ślady mamy i również związała swoją przyszłość z gotowaniem. Poza tym propaguje kulinarną wiedzę w swoich książkach. Prywatnie wyszła za mąż za Piotra Szeląga, z którym tworzy szczęśliwy związek od ponad trzech lat. Para wzięła ślub, gdy Lara była w pierwszej ciąży. Ich pierworodna córka Nena przyszła na świat w październiku 2020 roku.

Lara Gessler chętnie pokazuje zdjęcia uroczej dziewczynki w sieci, którą fani pary są wprost zachwyceni! Jakiś czas temu zaś restauratorka poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka oraz pokazała ciążowe krągłości. Płeć maluszka znana była rodzicom już od dłuższego czasu, ale wówczas jeszcze nie zdradzała jej mediom. Dopiero teraz przyszedł czas na ujawnienie tej tajemnicy!

Czytaj także: Dominika Chorosińska ma szóstkę dzieci. Najstarsza córka ma już prawie 19 lat. Zobacz, jak wygląda!

Lara Gessler, Piotr Szeląg, Warszawa, premiera kolekcji Art Multimedia Installation, 21.01.2020 rok
Fot. TRICOLORS/East News
Lara Gessler, Piotr Szeląg, Warszawa, premiera kolekcji Art Multimedia Installation, 21.01.2020 rok

Płeć drugiego dziecka Lary Gessler

Lara Gessler postanowiła nie trzymać dłużej w niepewności fanów, którzy od tygodni wyczekiwali informacji i zasypywali przyszłą mamę mnóstwem pytań. Każdy był ciekawy tego, czy mała Nena doczeka się siostry, czy też brata. Dlatego też córka Magdy Gessler wstawiła wczoraj na Instagrama rodzinne zdjęcie. Opis, jakim opatrzyła urocze ujęcie, zdradza wyczekiwaną płeć maluszka!

„Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna” - napisała.

Restauratorka jest szczęśliwa i nie ukrywa, że właśnie spełnia się jej marzenie. Serdecznie gratulujemy i dołączamy się do wszystkich życzeń - gratulujemy, wszystkiego dobrego!  

Sprawdź również: Syn Katarzyny Nosowskiej ma już 26 lat. Wokalistka złożyła mu wyjątkowe życzenia

xx

Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Lara Gessler, Viva! 10/2019

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.