David Foster i Katharine McPhee, ślub Davida Fostera
Fot. Hewitt / SplashNews.com/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Milionera i genialnego kompozytora łączono z Edytą Górniak, właśnie stanął na ślubnym kobiercu

Kim jest kolejna żona Davida Fostera?

Gabriela Czernecka 29 czerwca 2019 14:56
David Foster i Katharine McPhee, ślub Davida Fostera
Fot. Hewitt / SplashNews.com/East News

Co łączyło Davida Fostera i Edytę Górniak? Plotki o tym, że łączy ich coś więcej niż pasja do muzyki pojawiły się w 2016 roku. Wówczas zapytana o tę relację polska gwiazda, odpowiedziała w wywiadzie dla viva.pl bardzo tajemniczo: „To, co jest najpiękniejsze w moim obecnym życiu to to, że mogę chronić prywatność w takim stopniu, w jakim wcześniej nie mogłam tego robić”. Dziś okazuje się, że choć David Foster łączony był z naszą artystką, sam stanął właśnie na ślubnym kobiercu. Kim jest jego żona?

David Foster wziął ślub. Kim jest jego żona?

O domniemanym romansie Edyty Górniak i Davida Fostera pisano trzy lata temu. Wówczas zdjęcia pary obiegły cały świat i nawet zagraniczne serwisy pytały, kim jest tajemnicza i piękna kobieta u boku genialnego kompozytora. Ich spotkanie RadarOnline opisywał jak romantyczną randkę: „w trakcie wspólnej kolacji przy świecach, nie szczędzili sobie czułości”, pisano, sugerując że między tą dwójką rodziło się uczucie. O zażyłości pary miał świadczyć koncert, w trakcie którego David Foster akompaniował Edycie Górniak na fortepianie. Artystka śpiewała wówczas  m.in. piosenki Whitney Houston.

Przypomnijmy, że David Foster w grudniu 2015 roku rozstał się po 4 latach małżeństwa z Yolandą Hadid (gwiazdą programu Żony Beverly Hills  i mamą znanych modelek Gigi i Belli Hadid). Foster był czterokrotnie żonaty. Jego druga żona, Linda Thompson, była wcześniej związana z Brucem Jennerem (obecnie Caitlyn Jenner, czyli sławnym ojczymem Kim Kardashian, który przeszedł operację zmiany płci).

Choć zbliża się już do siedemdziesiątki, wciąż zachwyca kobiety swym wdziękiem i charyzmą. Niektórzy zastanawiali się, czy Edyta Górniak również ulegnie jego urokowi. Swą relację z milionerem podsumowała krótko i bardzo tajemniczo:  „To, co jest najpiękniejsze w moim obecnym życiu to to, że mogę chronić prywatność w takim stopniu, w jakim wcześniej nie mogłam tego robić.  I tak to zostawmy”, powiedziała w rozmowie z Konradem Szczęsnym dla viva.pl.

Dziś okazuje się, że David Foster jest już po ślubie. To piąte małżeństwo kompozytora. Jego żoną została 35-letnia Katharine McPhee, aktorka i wokalistka. Jej muzyczna kariera rozpoczęła się od amerykańskiego Idola. Dziś na koncie ma pięć albumów muzycznych. Świetnie radzi sobie także jako aktorka, mieliśmy okazję podziwiać ją w takich serialach, jak: Brzydula czy CSI: Nowy Jork.

Czy Katharine McPhee dla Davida Fostera okaże się być tą jedyną?  

David Foster i Katharine McPhee, ślub Davida Fostera
Fot. Hewitt / SplashNews.com/East News

Gwiazdy nago - Edyta Górniak
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.