Rodzice Anny i Roberta Lewandowskich, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, main topic
Fot. Facebook
O TYM SIĘ MÓWI

„Chcą, by Klara od małego przyzwyczajała się do...’’. Anna i Robert Lewandowscy wiedzą, jak chcą wychować córkę!

DW 12 maja 2017 20:00
Rodzice Anny i Roberta Lewandowskich, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, main topic
Fot. Facebook

Pierwsze dziecko Anny i Roberta Lewandowskich kilka dni temu przyszło na świat! Mała Klara urodziła się 4 maja, o czym dumny tata poinformował swoich fanów na Facebooku. Młoda mama, Anna Lewandowska, nie zwalnia tempa! Zaledwie kilka dni po porodzie wróciła na salę treningową, czym wywołała burzę w mediach. Część internautów jest zachwycona jej sylwetką, natomiast pozostali twierdzą, że powinna z tym jeszcze poczekać.

Zobacz też: Francuskie media porównują Annę Lewandowską do Victorii Beckham. Dlaczego?

W wychowaniu dzieci młodym rodzicom zazwyczaj pomagają babcie. Podobnie będzie i tym razem! Annę i Roberta Lewandowskich również wspomogą ich rodzice. Jak donosi magazyn „Gwiazdy”, gwiazdorska para robi wszystko, żeby jej stosunki częścią rodziny były jak najlepsze.

Mimo że Ania i Robert na co dzień mieszkają w Monachium, robią wszystko, żeby podtrzymywać regularne kontakty z rodzeństwem i rodzicami. Szczególnie teraz, gdy chcą, by Klara od małego przyzwyczajała się do całej rodziny’’, opowiada „Gwiazdom” znajomy Lewandowskich.

Anna Lewandowska o ciąży

Dość długo Ani i Robertowi udało się utrzymać ciążę w tajemnicy. O szczęśliwej nowinie od początku wiedzieli przyjaciele i najbliższa rodzina. Ania Lewandowska nie kryła wzruszenia w momencie gdy dowiedziała się o ciąży. Nie zdradziła jednak w jaki sposób przekazała informację Robertowi Lewandowskiemu. Przyznała, że już niedługo na pewien czas wyjedzie z kraju. Spytana o płeć dziecka, odpowiedziała: „Nie jest to tajemnica, ale nie chcemy robić do mediów z tego wielkiej informacji. Nie chcemy wcale "wyskakiwać z lodówki". Ciążę chcemy przeżyć we dwójkę. Sami”.

Przeczytaj też: Klara Lewandowska otrzymała pierwszy prezent. Co odebrał dumny tata od nietypowego kibica?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.