SABINA ZIĘBA 8 maja 2017 21:15
1/6
Anna Lewandowska, Victoria Beckham
Copyright @East News (2)
1/6

Od grudnia ubiegłego roku Anna Lewandowska cieszyła się ciągłym zainteresowaniem mediów. To właśnie wtedy jej mąż podczas meczu Ligi Mistrzów Bayern Monachium - Atletico Madryt ogłosił, że będzie ojcem wykonując tzw. "cieszynkę". Ostatnio, 4 maja, wreszcie zostali szczęśliwymi rodzicami.

Polecamy też: Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami! Klara jest już na świecie!

Okazuje się jednak, że fenomen Lewandowskich nie obejmuje wyłącznie Polski. Teraz o szczęśliwej mamie napisał popularny francuski portal sport365.fr. Na swojej stronie mają oni oddzielną rubrykę "WAG Dnia", w której zamieszczają informacje o żonach najlepszych piłkarzy. Tym razem nagłówek głosi: "Za każdym wielkim mężczyzną stoi wielka kobieta. Naszą WAG Dnia jest Anna Lewandowska. Jest żoną Roberta Lewandowskiego od 2013 roku. Anna nie ma jednak nic wspólnego z silikonową WAG - jest jej przeciwnością". Portal podkreśla jej sukcesy sportowe, a także porównuje ją do żony innego popularnego piłkarza, Victorii Beckham! W naszej galerii dowiesz się dlaczego!

2/6
Anna Lewandowska
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
2/6

Dziennikarz opisujący Lewandowską doskonale prześledził historię jej sukcesów zawodowych. W artykule czytamy: "To prawdziwa sportsmenka. Pod błękitnymi oczami i twarzą aniołka kryje się mistrzyni karate. Pochodząca z Łodzi kobieta zdobyła w karierze 38 medali". Dodajmy, że największym sukcesem Anny jest wicemistrzostwo świata 2012. Łącznie w latach 2005-2014 zdobyła 38 medali mistrzostw Polski, Europy i świata.

Polecamy też: Klara Lewandowska otrzymała pierwszy prezent. Co odebrał dumny tata od nietypowego kibica?

3/6
Anna Lewandowska
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
3/6

Choć rok po ukończeniu studiów, czyli w 2014 roku, przerwała karierę, nadal ma kontakt ze sportem. Sport365.fr donosi: "Gdy porzuciła kimono, piękna Polka została dietetyczką. Prowadzi poświęcony odżywianiu blog, na którym dzieli się przepisami kucharskimi i pokazuje ćwiczenia, dzięki którym w domowym zaciszu można uzyskać wymarzoną rzeźbę", równocześnie prezentując zdjęcia umięśnionego ciała sportsmenki.

Polecamy też: Dziecko Anny i Roberta Lewandowskich już przyszło na świat?!

4/6
Victoria Beckham, David Beckham
Copyright @East News
4/6

Natomiast parę młodych sportowców porównali do Beckhamów. Skupiając się na ich związku podsumowali: "Anna i Robert - polscy Beckhamowie. Ze względu na niebywałą popularność w Polsce Anna i Robert są porównywani do Beckhamów. To dwie gwiazdy, które są do siebie perfekcyjnie dopasowane".

Polecamy też: „Jestem tym naprawdę podekscytowany”. Robert Lewandowski udzielił pierwszego wywiadu od narodzin córki!

5/6
Anna Lewandowska
Copyright @East News
5/6

Trzeba się zgodzić, że obie panie łączy miłość do markowych rzeczy, a także małżeństwa ze zdolnymi piłkarzami. Obie także odnoszą sukcesy. Jednak więcej je dzieli niż łączy. Mają inne zainteresowania oraz zawody. Beckham realizuje się jako projektantka mody, Lewandowska interesuje się sportem i zdrowym żywieniem. Każda z nich ma również swój własny styl - Victoria nieustannie prezentuje się w eleganckich kompletach, głównie własnej marki, natomiast Annę najczęściej widzimy w sportowych stylizacjach.

Polecamy też: Victoria Beckham uhonorowana orderem przez królową Elżbietę II. I to wcale nie za muzykę…

6/6
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
6/6

Portal nie zapomniał również wspomnieć o ostatnim, najważniejszym wydarzeniu w ich wspólnym życiu: "Okazało się, że ich życie może być jeszcze szczęśliwsze. 4 maja, po dziesięciu latach związku pani Lewandowska urodziła ich pierwsze dziecko - Klarę. Życzymy im wszystkiego najlepszego!"

Polecamy też: Anna Lewandowska znów wywołała kontrowersje wśród fanek. Ale tym razem ostro zainterweniował Robert...

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!