SABINA ZIĘBA 8 maja 2017 21:15
1/6
Anna Lewandowska, Victoria Beckham
Copyright @East News (2)
1/6

Od grudnia ubiegłego roku Anna Lewandowska cieszyła się ciągłym zainteresowaniem mediów. To właśnie wtedy jej mąż podczas meczu Ligi Mistrzów Bayern Monachium - Atletico Madryt ogłosił, że będzie ojcem wykonując tzw. "cieszynkę". Ostatnio, 4 maja, wreszcie zostali szczęśliwymi rodzicami.

Polecamy też: Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami! Klara jest już na świecie!

Okazuje się jednak, że fenomen Lewandowskich nie obejmuje wyłącznie Polski. Teraz o szczęśliwej mamie napisał popularny francuski portal sport365.fr. Na swojej stronie mają oni oddzielną rubrykę "WAG Dnia", w której zamieszczają informacje o żonach najlepszych piłkarzy. Tym razem nagłówek głosi: "Za każdym wielkim mężczyzną stoi wielka kobieta. Naszą WAG Dnia jest Anna Lewandowska. Jest żoną Roberta Lewandowskiego od 2013 roku. Anna nie ma jednak nic wspólnego z silikonową WAG - jest jej przeciwnością". Portal podkreśla jej sukcesy sportowe, a także porównuje ją do żony innego popularnego piłkarza, Victorii Beckham! W naszej galerii dowiesz się dlaczego!

2/6
Anna Lewandowska
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
2/6

Dziennikarz opisujący Lewandowską doskonale prześledził historię jej sukcesów zawodowych. W artykule czytamy: "To prawdziwa sportsmenka. Pod błękitnymi oczami i twarzą aniołka kryje się mistrzyni karate. Pochodząca z Łodzi kobieta zdobyła w karierze 38 medali". Dodajmy, że największym sukcesem Anny jest wicemistrzostwo świata 2012. Łącznie w latach 2005-2014 zdobyła 38 medali mistrzostw Polski, Europy i świata.

Polecamy też: Klara Lewandowska otrzymała pierwszy prezent. Co odebrał dumny tata od nietypowego kibica?

3/6
Anna Lewandowska
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
3/6

Choć rok po ukończeniu studiów, czyli w 2014 roku, przerwała karierę, nadal ma kontakt ze sportem. Sport365.fr donosi: "Gdy porzuciła kimono, piękna Polka została dietetyczką. Prowadzi poświęcony odżywianiu blog, na którym dzieli się przepisami kucharskimi i pokazuje ćwiczenia, dzięki którym w domowym zaciszu można uzyskać wymarzoną rzeźbę", równocześnie prezentując zdjęcia umięśnionego ciała sportsmenki.

Polecamy też: Dziecko Anny i Roberta Lewandowskich już przyszło na świat?!

4/6
Victoria Beckham, David Beckham
Copyright @East News
4/6

Natomiast parę młodych sportowców porównali do Beckhamów. Skupiając się na ich związku podsumowali: "Anna i Robert - polscy Beckhamowie. Ze względu na niebywałą popularność w Polsce Anna i Robert są porównywani do Beckhamów. To dwie gwiazdy, które są do siebie perfekcyjnie dopasowane".

Polecamy też: „Jestem tym naprawdę podekscytowany”. Robert Lewandowski udzielił pierwszego wywiadu od narodzin córki!

5/6
Anna Lewandowska
Copyright @East News
5/6

Trzeba się zgodzić, że obie panie łączy miłość do markowych rzeczy, a także małżeństwa ze zdolnymi piłkarzami. Obie także odnoszą sukcesy. Jednak więcej je dzieli niż łączy. Mają inne zainteresowania oraz zawody. Beckham realizuje się jako projektantka mody, Lewandowska interesuje się sportem i zdrowym żywieniem. Każda z nich ma również swój własny styl - Victoria nieustannie prezentuje się w eleganckich kompletach, głównie własnej marki, natomiast Annę najczęściej widzimy w sportowych stylizacjach.

Polecamy też: Victoria Beckham uhonorowana orderem przez królową Elżbietę II. I to wcale nie za muzykę…

6/6
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
6/6

Portal nie zapomniał również wspomnieć o ostatnim, najważniejszym wydarzeniu w ich wspólnym życiu: "Okazało się, że ich życie może być jeszcze szczęśliwsze. 4 maja, po dziesięciu latach związku pani Lewandowska urodziła ich pierwsze dziecko - Klarę. Życzymy im wszystkiego najlepszego!"

Polecamy też: Anna Lewandowska znów wywołała kontrowersje wśród fanek. Ale tym razem ostro zainterweniował Robert...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.