Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Chris Jackson/Chris Jackson/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

„Na pewno ukrywa ciążę!”. Reakcja internautów na nowe zdjęcia księżnej Meghan

Zobaczcie fotografie! Komentujący mają rację?

Ksenia Krasko 24 grudnia 2020 09:45
Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Chris Jackson/Chris Jackson/Getty Images

Plotki o drugiej ciąży księżnej Meghan pojawiają się w mediach dość regularnie, a nowe zdjęcia żony księcia Harry’ego zawsze prowokują dyskusję w sieci. Wydaje się, że paparazzi częściej „polują” na zakochanych, odkąd ci wyprowadzili się do USA po rezygnacji z pełnienia obowiązków królewskich. Para nie komentuje żadnych doniesień na ten temat, ale internauci twierdzą, że tym razem informacja jest pewna. Czy mają rację?

Księżna Meghan w ciąży? Nowe zdjęcia Meghan Markle

Fotografom udało się zrobić zdjęcia księżnej Meghan i księcia Harry’ego w Beverly Hills, przy wejściu do budynku, w którym oprócz licznych biur mieści się także centrum medyczne. Małżeństwo Sussex chciało skorzystać z osobnego wejścia, ale było ono zamknięte, dlatego musieli udać się do głównych drzwi.

Internauci uważnie przeanalizowali dzieło paparazzich, i teraz nie mają wątpliwości, że ​​para spodziewa się drugiego dziecka. Według użytkowników sieci, dowodem mogą być na przykład ubrania pary – Harry w zwykłej koszulce z długim rękawem mocno wyróżnia się na tle żony, która ubrała się znacznie cieplej.

Taka „zagrywka” Meghan sprowokowała domysły, że w ten właśnie sposób chce ukryć zaokrąglony brzuszek. „Na pewno jest w ciąży!”, twierdzą komentujący, chociaż pojawiają się też głosy, że ubrania różnie się układają... Zobaczcie zdjęcia, o których mówi dziś cały świat – widzicie na nich to samo, co internauci?

Wielbiciele pary wskazują też na inną rzecz, która ma sugerować, że Archie wkrótce będzie starszym bratem. Chodzi im o niedawne wyznanie Meghan o poronieniu – uważa się, że księżna opowiedziała o tym właśnie teraz, ponieważ wie, że na pewno zostanie mamą, i to co się wydarzyło, jest dla niej mniej bolesne.

Czy Meghan i Harry rzeczywiście powitają na świecie swoje drugie dziecko? Konsekwentnie nie komentują żadnych plotek, dlatego pozostaje tylko czekać na ewentualne radosne wieści. 

Księżna Meghan i książę Harry z synem Archiem

Księżna Meghan, Meghan Markle, książę Harry, Archie
Fot. Toby Melville/Pool/Getty Images

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.