O TYM JEST GŁOŚNO

Księżna Meghan ujawniła szokujące tajemnice rodzinne i obraziła Kate?!

Tabloid ujawnił jej zeznania w głośnym procesie?

Konrad Szczęsny 13 maja 2020 19:44

Mimo że odeszła z brytyjskiej rodziny królewskiej, wciąż wzbudza ogromne medialne zainteresowanie. Jedna z gazet opublikowała sensacyjny materiał, z którego wynika, że księżna Meghan na sali sądowej w trakcie procesu z tabloidem obraziła księżną Kate! Nazwać ją miała kłamczuchą. Jaka jest prawda? Jak to w takich sytuacjach bywa - mniej sensacyjna, niż mogłoby się wydawać...

Księżna Meghan oczerniła rodzinę królewską? Miała ujawnić jej tajemnice

Krzywoprzysięstwo, kłamstwa i... ujawnianie intymnych sekretów brytyjskiej rodziny królewskiej – tak miały wyglądać zeznania żony Harry'ego w głośnym procesie. Problem w tym, że artykuł nie zawiera zbyt wielu faktów, a jedynie garść spekulacji i niesprawdzonych informacji. W rzeczywistości w najbliższych miesiącach brytyjskie sądy nie będą zajmowały się sprawą książęcej pary. Tytuł na okładce „Meghan’s Privacy Lawsuit Backfires!”, czyli prywatny pozew Meghan spalił na panewce/zawiódł, niewiele ma wspólnego z treścią. Nie brakuje w nim jednak garści sensacyjnych informacji, w tym tych dotyczących najbliższych księżnej.

W publikacji „In Touch” czytamy m.in., że gdy do procesu już dojdzie, Meghan miałaby wyjawić na sali sądowej pikantne szczegóły o brytyjskiej rodzinie królewskiej oraz zeznawać przeciwko ojcu, Thomasowi. 

Meghan oczerni Kate? „Jest większym kłamcą niż jej ojciec

Co więcej, według tabloidu mogłaby ujawnić całą prawdę o konflikcie z księżną Kate, posądzając ją o... bycie kłamcą. Wydaje się to o tyle nieprawdopodobne, że żona Williama nie ma zbyt wiele wspólnego z negatywnymi publikacjami na temat Meghan i Harry'ego w takich mediach, jak Daily Mail czy The Sun... Przedmiotem pozwu jest m.in. ujawnienie prywatnej korespondencji między Meghan i jej ojcem Thomasem Markle.

Nie zmienia to faktu, że według informatora tabloidu, sytuacja na królewskim dworze jest dosyć napięta, zaś królowa drży z niepokoju o tajemnice, jakie mogłyby w procesie ujrzeć światło dzienne. Co więcej, Meghan na sali sądowej miałaby „być gotowa ujawnić prawdę o swojej relacji z Kate i powiedzieć, że jest ona większym kłamcą niż jej ojciec”.

 

 

Scenariusz ten wydaje się jednak mało prawdopodobny i jest kolejną próbą bezpardonowego ataku na Meghan i Harry'ego, którzy z powodu medialnej nagonki zdecydowali się opuścić brytyjską rodzinę królewską i przeprowadzić za ocean. To właśnie w Los Angeles zaczęli układać życie na nowo. 

Jak widać – nie przyniosło to do końca pożądanych rezultatów...  

Księżna Meghan, książę Harry, In Touch
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?