KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan będzie publicznie karmić piersią: „Chce obalić mit, że ​​robi się to za zamkniętymi drzwiami”

Decyzja księżnej podzieliła internautów

Gabriela Czernecka 16 maja 2019 06:31
królowa Elżbieta II ogląda wnuka, księżna Meghan, jej mama i książę Harry
Fot. Getty Images

Księżna Meghan w końcu została mamą i może w spokoju cieszyć się swoim szczęściem. Już przytknęła do niej łatka nowoczesnej księżnej, więc nikogo nie zdziwi, że jej najnowsza decyzja budzi spore kontrowersje. Żona księcia Harry’ego chce… publicznie karmić piersią! 

Księżna Meghan będzie publicznie karmić piersią

Nie jest tajemnicą, że odkąd Meghan weszła do rodziny królewskiej, wraz z Harrym zaskakują postępowością. Otwarcie naginają obowiązujące zasady i pokazują, że nie zamierzają wieść życia w świetle reflektorów. W przeciwieństwie do Kate i Williama, których obecność na najważniejszych wydarzeniach w Wielkiej Brytanii jest wymagana, Meghan i Harry mogą sobie pozwolić na nieco swobody. Do tego niekoniecznie przywykli jednak Brytyjczycy, co tylko wzbudza ich oburzenie za każdym razem, gdy książęca para Sussex zrobi coś, co odbiega od tego, do czego przyzwyczaiła nas para Cambridge. Tak jest i tym razem. 

Według brytyjskich serwisów, księżna Meghan będzie chciała pokazać publicznie, jak karmi swojego synka piersią. Skąd taka decyzja? „Chce pokazać, jak publicznie karmi piersią i obalić mit, że powinno się to robić za zamkniętymi drzwiami”, wyjawia ekspertka od rodziny królewskiej, Angela Molard.

Podczas rozmowy w New Idea zasugerowała, że Meghan może chcieć kontynuować swoją misję unowocześniania monarchii. Angela Molardt wierzy, że to właśnie Meghan będzie tą, która przesunie granicę tego, że w przypadku rodziny królewskiej wszystko jest na pokaz. Ma nadzieję, że to właśnie księżna Sussex stanie się najbardziej wpływową matką na świecie i swoim zachowaniem będzie pokazywać to, co do tej pory było ukrywane i pozowane. Czy jej się to uda?

księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'egoksiężna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.