księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Jedno zdjęcie postawiło brytyjskie media w stan gotowości

Patrząc na nie, internauci nie mają wątpliwości!

Gabriela Czernecka 14 maja 2020 11:49
księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Doniesienia o czwartej ciąży Kate co rusz pojawiają się w mediach. Najnowsze zdjęcie, które opublikowano na łamach magazynu New Idea postawiło brytyjskie media w stan gotowości. Czy faktycznie książęca para Cambridge niebawem znów powita na świecie royal baby?

New Idea: Księżna Kate jest w czwartej ciąży

Księżna Kate będzie miała czwarte dziecko? Spekulacje na temat domniemanej ciąży Kate Middleton krążą po sieci od kilku miesięcy. Zarówno wielbiciele rodziny królewskiej, jak i media, niecierpliwie czekają na radosne wieści od rodziny Cambridge. Choć księżna od początku roku wielokrotnie pojawiała się publicznie i za każdym razem zachwycała szczupłą sylwetką, to od kilku tygodni w mediach pojawiają się plotki o jej czwartej ciąży. Kate dotychczas nie komentowała tego typu doniesień i wraz z mężem przy żadnej z ciąż nie dementowali plotek o błogosławionym stanie. Pod koniec lutego Kate zrobiła jednak wyjątek. Wraz z mężem odwiedziła słynne muzeum browaru Guinnessa, gdzie szybko wtopili się w tłum zebranych gości i odważnie raczyli się lokalnym trunkiem. Nic dziwnego, że zdjęcia księżnej Kate trzymającej w ręku kufel piwa i spożywającej tego wieczoru alkohol definitywnie rozwiały plotki o jej czwartej ciąży. Te jednak znów powróciły. Tym razem za sprawą zdjęcia, jakie znalazło się na okładce magazynu New Idea

Księżna Kate pije piwo, księżna Kate w Irlandii
Fot. Getty Images

Tabloid nie ma największych wątpliwości, co do błogosławionego stanu księżnej. Paparazzi zrobiło jej zdjęcie 1 maja 2020 roku i faktycznie, bluzka Kate ułożyła się dość niefortunnie, ale czy faktycznie Kate spodziewa się dziecka? Dziennikarze magazynu są tego pewni, a co więcej, twierdzą, że księżna urodzi... dziewczynkę! „Radość Kate i Williama, Charlotte będzie miała siostrę”, tytułują swój artykuł.

Cytują nawet słowa jednego z informatorów: „Kate chce czwartego dziecka, i myślę, że ta kwarantanna zwiększyła szanse na to. Zawsze uważałem, że taka izolacja doprowadzi do wyżu demograficznego, więc nie zaskoczy mnie, jeśli Cambridge’owie dołączą do klubu rodziców”, czytamy. Czy faktycznie księżna Kate spodziewa się dziecka? Pozostaje nam cierpliwie czekać na potwierdzenie tych informacji!  

New Idea księżna Kate w ciąży

Księżna Kate
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.