księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tak księżna Kate skomentowała plotki o ciąży. Wystarczył jeden gest! 

Najnowsze zdjęcia rozwiewają wątpliwości internautów

Gabriela Czernecka 4 marca 2020 11:11
księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Żona księcia Williama bardzo intensywnie zaczęła nowy rok. Odkąd Meghan i Harry ogłosili rezygnację z królewskich funkcji, księżna Kate i książę William otrzymali dodatkową porcję obowiązków do wykonania. Wczoraj z ramienia królowej Elżbiety II książęca para Cambridge udała się do Irlandii z wizytą polityczną. Małżeństwo spędzi tam trzy dni, a w trakcie podróży odwiedzi kilka największych miast i pozna się z lokalnymi inicjatywami. Już pierwszego dnia wizyty w Irlandii księżna Kate postanowiła skomentować plotki o czwartej ciąży. Te zdjęcia to ostateczny dowód! 

Księżna Kate czwarta ciąża

Książę William i księżna Kate rozpoczęli we wtorek wizytę po Irlandii. Książęca para spędzi tam trzy dni, a w trakcie podróży zwiedzą kilka miast i zapoznają się z różnymi inicjatywami. Podczas pierwszego spotkania w Dublinie Cambridgowie spotkali się z parą prezydencką. Pary nie ukrywały, że świetnie czują się w swoim towarzystwie i mają mnóstwo wspólnych tematów. Nie dało się też nie zauważyć pięknego hołdu księżnej Kate, której zielone kreacje prezentowały przywiązanie do irlandzkich tradycji.

Księżna Kate pije piwo, księżna Kate w Irlandii
Fot. Getty Images

Choć księżna po raz kolejny zachwyciła szczupłą sylwetką, to od kilku tygodni w mediach pojawiają się plotki o jej czwartej ciąży. Kate dotychczas nie komentowała tego typu doniesień i wraz z mężem przy żadnej z ciąż nie dementowali plotek o błogosławionym stanie. Tym razem Kate zrobiła wyjątek.

Wraz z mężem odwiedziła słynne muzeum browaru Guinnessa, gdzie szybko wtopili się w tłum zebranych gości i odważnie raczyli się lokalnym trunkiem. Nic dziwnego, że zdjęcia księżnej Kate trzymającej w ręku kufel piwa i spożywającej tego wieczoru alkohol definitywnie rozwiały plotki o jej czwartej ciąży.   

Księżna Kate pije piwo, księżna Kate w Irlandii
Fot. Getty Images

Księżna Kate pije piwo, księżna Kate w Irlandii
Fot. Getty Images

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.