księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tak księżna Kate skomentowała plotki o ciąży. Wystarczył jeden gest! 

Najnowsze zdjęcia rozwiewają wątpliwości internautów

Gabriela Czernecka 4 marca 2020 11:11
księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Żona księcia Williama bardzo intensywnie zaczęła nowy rok. Odkąd Meghan i Harry ogłosili rezygnację z królewskich funkcji, księżna Kate i książę William otrzymali dodatkową porcję obowiązków do wykonania. Wczoraj z ramienia królowej Elżbiety II książęca para Cambridge udała się do Irlandii z wizytą polityczną. Małżeństwo spędzi tam trzy dni, a w trakcie podróży odwiedzi kilka największych miast i pozna się z lokalnymi inicjatywami. Już pierwszego dnia wizyty w Irlandii księżna Kate postanowiła skomentować plotki o czwartej ciąży. Te zdjęcia to ostateczny dowód! 

Księżna Kate czwarta ciąża

Książę William i księżna Kate rozpoczęli we wtorek wizytę po Irlandii. Książęca para spędzi tam trzy dni, a w trakcie podróży zwiedzą kilka miast i zapoznają się z różnymi inicjatywami. Podczas pierwszego spotkania w Dublinie Cambridgowie spotkali się z parą prezydencką. Pary nie ukrywały, że świetnie czują się w swoim towarzystwie i mają mnóstwo wspólnych tematów. Nie dało się też nie zauważyć pięknego hołdu księżnej Kate, której zielone kreacje prezentowały przywiązanie do irlandzkich tradycji.

Księżna Kate pije piwo, księżna Kate w Irlandii
Fot. Getty Images

Choć księżna po raz kolejny zachwyciła szczupłą sylwetką, to od kilku tygodni w mediach pojawiają się plotki o jej czwartej ciąży. Kate dotychczas nie komentowała tego typu doniesień i wraz z mężem przy żadnej z ciąż nie dementowali plotek o błogosławionym stanie. Tym razem Kate zrobiła wyjątek.

Wraz z mężem odwiedziła słynne muzeum browaru Guinnessa, gdzie szybko wtopili się w tłum zebranych gości i odważnie raczyli się lokalnym trunkiem. Nic dziwnego, że zdjęcia księżnej Kate trzymającej w ręku kufel piwa i spożywającej tego wieczoru alkohol definitywnie rozwiały plotki o jej czwartej ciąży.   

Księżna Kate pije piwo, księżna Kate w Irlandii
Fot. Getty Images

Księżna Kate pije piwo, księżna Kate w Irlandii
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…