Księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate ujawniła prawdę o czwartym dziecku!

Te słowa nie pozostawiają wątpliwości...

Ksenia Krasko 17 stycznia 2020 10:25
Księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images

Spekulacje na temat domniemanej ciąży Kate Middleton krążą po sieci od kilku miesięcy. Zarówno wielbiciele rodziny królewskiej, jak i media, niecierpliwie czekają na radosne wieści z dworu Cambridge. Księżna Kate odwiedziła niedawno miasteczko Bradford w hrabstwie West Yorkshire i znalazła chwilę na rozmowy z fanami. Podczas jednej z nich zdradziła, czy ona i książę William planują powiększenie rodziny.

Czwarta ciąża Kate Middleton

Jeden z mieszkańców Bradford opowiedział księżnej Cambridge, że wysyłał kartki z życzeniami po narodzinach każdego dziecka, a później zapytał, czy będzie mógł to zrobić po raz czwarty. Kate Middleton podziękowała mężczyźnie za gest, ale zasugerowała, że na ponowne gratulacje raczej nie ma szans.

„Nie sądzę, żeby William chciał mieć więcej dzieci”, wyznała. Nie zdradziła jednak, czy poglądy męża są zgodne z jej pragnieniami, ale prawdopodobnie nie miałaby nic przeciwko, gdyby ich rodzina się powiększyła.

W zeszłym roku nie ukrywała, że myśli o tym. Podczas wizyty w Irlandii Północnej, księżna rozczuliła się na widok niemowlaka. „Wprawia mnie w nostalgiczny nastrój”, przyznała wtedy. Jednak na pytanie o to, czy chciałaby po raz kolejny zostać matką, ze śmiechem odpowiedziała, że „William byłby tym zaniepokojony”.

Była to pierwsza oficjalna podróż księżnej Kate i księcia Williama w tym roku – nie tylko po wakacjach zimowych, ale przede wszystkim po skandalu, związanym z księciem Harrym i księżną Meghan. Tu dowiecie się wszystkiego o głośnym #megxit!

„Macierzyństwo jest satysfakcjonującym i wspaniałym doświadczeniem. Jednocześnie, czasami bywa trudne, nawet dla mnie, chociaż mam pomocników, których większość matek nie ma. Po prostu nie możesz przygotować się na oszałamiające przeżycia, które otrzymasz jako matka. [...] Wszystko zmienia się z dnia na dzień. Wcześniej myślałaś o sobie przede wszystkim jako o osobie, teraz myślisz o sobie przede wszystkim jako o matce. Nie ma żadnych zasad, nie ma dobrych lub złych wyborów. Po prostu musisz zrobić wszystko, co w twojej mocy, by zadbać o rodzinę”, mówiła kiedyś księżna Kate.

Księżna Kate i książę William wychowują trójkę dzieci: sześcioletniego księcia George’a, czteroletnią księżniczkę Charlotte i księcia Louisa, który niebawem skończy 2 latka. 

książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. East News

księżna Kate, książę William, 2019
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.