Księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate skrytykowana przez internautów. To koniec jej idealnego wizerunku?

Fani porównują ją do księżnej Meghan...

Ksenia Krasko 21 września 2020 14:09
Księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Gdy tylko wyszło na jaw, że książę Harry umawia się z Meghan Markle, fani brytyjskiej rodziny królewskiej zrozumieli, że księżna Kate będzie miała rywalkę. Prawdopodobnie nigdy nie poznamy szczegółów ich konfliktu, o ile taki rzeczywiście miał miejsce, ale niektóre sytuacje mogą sugerować, że żony królewskich braci próbują ze sobą konkurować. Od samego początku to Kate uważana była za idealną żonę księcia i następczynię tronu, natomiast Meghan zarzucano nieposłuszeństwo i niechęć do stosowania się do protokołu. Od kiedy książęta Sussex zrezygnowali z pełnienia obowiązków, panie są porównywane coraz rzadziej, jednak jedno z ostatnich wyjść księżnej Kate sprowokowało dyskusję internautów. I tym razem wygrywa księżna Meghan.

Księżna Kate skrytykowana za wygląd. Internauci popierają Meghan

„Kate miała świecić przykładem, a zachowała się bardzo nieodpowiedzialnie”, grzmią portale plotkarskie i komentujący w sieci. Tak krytyczne opinie pojawiły się po ostatnim publicznym wyjściu księżnej Kate i księcia Williama. Małżeństwo Cambridge wybrało się do słynnej piekarni Beigel Bake w Londynie. Spotkali się z pracownikami, aby dowiedzieć się, jak pandemia koronawirusa wpłynęła na ich codzienną pracę.

Po rozmowie z właścicielem piekarni, Kate i William postanowili założyć fartuchy i dołączyć do personelu kuchennego, aby przygotować wraz z nimi autorskie wypieki. I chociaż zastosowali podstawowe środki ostrożności, czyli maseczki ochronne i dezynfekcję rąk, Kate zapomniała o schowaniu długich włosów. Nie miała na sobie ani czapki, ani czepka, i właśnie za to została skrytykowana.

Fani księżnej Meghan natychmiast przypomnieli, że wraz z księciem Harrym również uczestniczyła w podobnym spotkaniu. Jednak w przeciwieństwie do Kate, Meghan pamiętała o związaniu włosów w kucyk, a także miała na głowie specjalny czepek.

Prawdopodobnie cała ta sytuacja nie jest warta ogromu krytyki, jaka spadła na księżną Cambridge, co widać po reakcji komentujących w sieci – jedni piszą, że zawiodła ich swoim podejściem, ale inni wskazują, że tak drobna pomyłka nie powinna wpłynąć na ogólny wizerunek żony Williama. Czy Kate straci opinię idealnej księżnej, czy fani szybko zapomną o tej wpadce? Czas pokaże. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.