Księżna Kate ciąża, ciąża księżnej Kate
Fot. East News
O TYM SIE MÓWI!

Księżna Kate naraziła siebie i dziecko na niebezpieczeństwo? Fani nie mają wątpliwości!

Gabriela Czernecka 24 listopada 2017 17:55
Księżna Kate ciąża, ciąża księżnej Kate
Fot. East News

 

Księżna Kate w kwietniu ma urodzić trzecie dziecko. Kilka dni temu odwiedziła wraz z księciem Williamem fabrykę samochodów Land Rover. W ramach wizyty usiadła za kierownicą jednego z terenowych pojazdów i przetestowała go na wyboistej drodze. To nie spodobało się Brytyjczykom, którzy uważają, że księżna naraziła życie potomka! Dlaczego?

 

Polecamy: Pierścionek zaręczynowy Kate Middleton kryje w sobie wyjątkową historię i... z roku na rok nabiera na wartości!

 

Księżna Kate i książę William w fabryce samochodów

 

W środę 22 listopada księżna Kate i książę William wybrali się z oficjalną wizytą do Birmingham. Jednym z punktów wizyty były odwiedziny fabryki samochodów Land Rover. Książęcą parę oprowadzono po hali produkcyjnej, gdzie pokazano, jak powstają słynne terenowe pojazdy. Później przedstawicieli brytyjskiej rodziny królewskiej zaproszono do udziału w mini-rajdzie po trudnym, wyboistym terenie.

 

Za kierownicą zasiadła księżna Kate i dokonała jazdy po grząskim terenie. Widać, że żona księcia Williama świetnie się bawiła, bo uśmiech nie schodził jej z twarzy. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej nie podzielają jej entuzjazmu. W sieci zawrzało! Dlaczego?

 

Polecamy: Nagie zdjęcia, „Tampon-gate” oraz Kuba Rozpruwacz. Oto 7 najgłośniejszych skandali brytyjskiej rodziny królewskiej!

 

Ciąża księżnej Kate zagrożona?

 

Internauci dostrzegli, że na stronie internetowej Lad Rover ostrzega, że nie jest to odpowiednie doświadczenie dla kobiet w ciąży. „Zalecamy, by zrezygnować z udziału w naszym Driving Experience, jeśli masz problemy z kręgosłupem, sercem lub jesteś w ciąży. Podczas przejażdżki będziesz prowadzić samochód w trudnych warunkach, które mogą stanowić zagrożenie zarówno dla ciebie, jak i dla twoich rzeczy osobistych”, czytamy na stronie. 

 

Brytyjczycy są zawiedzeni nieodpowiedzialnym i dość ryzykownym zachowaniem księżnej. Przypomnijmy, że w kwietniu po raz trzeci zostanie ona mamą. Rajd zakończył się na szczęście bez żadnej szkody na zdrowiu żony księcia Williama, a pałac Buckingham jak na razie nie skomentował udziału księżnej Kate w przejażdżce. 

 

 

 

Księżna Kate ciąża, ciąża księżnej Kate
Fot. East News

Zobacz także: Trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama zmieni sukcesję brytyjskiego tronu! Co na to książę Harry?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.