Księżna Kate ciąża, ciąża księżnej Kate
Fot. East News
O TYM SIE MÓWI!

Księżna Kate naraziła siebie i dziecko na niebezpieczeństwo? Fani nie mają wątpliwości!

Gabriela Czernecka 24 listopada 2017 17:55
Księżna Kate ciąża, ciąża księżnej Kate
Fot. East News

 

Księżna Kate w kwietniu ma urodzić trzecie dziecko. Kilka dni temu odwiedziła wraz z księciem Williamem fabrykę samochodów Land Rover. W ramach wizyty usiadła za kierownicą jednego z terenowych pojazdów i przetestowała go na wyboistej drodze. To nie spodobało się Brytyjczykom, którzy uważają, że księżna naraziła życie potomka! Dlaczego?

 

Polecamy: Pierścionek zaręczynowy Kate Middleton kryje w sobie wyjątkową historię i... z roku na rok nabiera na wartości!

 

Księżna Kate i książę William w fabryce samochodów

 

W środę 22 listopada księżna Kate i książę William wybrali się z oficjalną wizytą do Birmingham. Jednym z punktów wizyty były odwiedziny fabryki samochodów Land Rover. Książęcą parę oprowadzono po hali produkcyjnej, gdzie pokazano, jak powstają słynne terenowe pojazdy. Później przedstawicieli brytyjskiej rodziny królewskiej zaproszono do udziału w mini-rajdzie po trudnym, wyboistym terenie.

 

Za kierownicą zasiadła księżna Kate i dokonała jazdy po grząskim terenie. Widać, że żona księcia Williama świetnie się bawiła, bo uśmiech nie schodził jej z twarzy. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej nie podzielają jej entuzjazmu. W sieci zawrzało! Dlaczego?

 

Polecamy: Nagie zdjęcia, „Tampon-gate” oraz Kuba Rozpruwacz. Oto 7 najgłośniejszych skandali brytyjskiej rodziny królewskiej!

 

Ciąża księżnej Kate zagrożona?

 

Internauci dostrzegli, że na stronie internetowej Lad Rover ostrzega, że nie jest to odpowiednie doświadczenie dla kobiet w ciąży. „Zalecamy, by zrezygnować z udziału w naszym Driving Experience, jeśli masz problemy z kręgosłupem, sercem lub jesteś w ciąży. Podczas przejażdżki będziesz prowadzić samochód w trudnych warunkach, które mogą stanowić zagrożenie zarówno dla ciebie, jak i dla twoich rzeczy osobistych”, czytamy na stronie. 

 

Brytyjczycy są zawiedzeni nieodpowiedzialnym i dość ryzykownym zachowaniem księżnej. Przypomnijmy, że w kwietniu po raz trzeci zostanie ona mamą. Rajd zakończył się na szczęście bez żadnej szkody na zdrowiu żony księcia Williama, a pałac Buckingham jak na razie nie skomentował udziału księżnej Kate w przejażdżce. 

 

 

 

Księżna Kate ciąża, ciąża księżnej Kate
Fot. East News

Zobacz także: Trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama zmieni sukcesję brytyjskiego tronu! Co na to książę Harry?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.