księżna Meghan i księżna Kate
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate jest zazdrosna o popularność Meghan Markle?

Do tej pory to ona była ozdobą rodziny królewskiej...

Weronika Kostyra 5 czerwca 2018 15:00
księżna Meghan i księżna Kate
Fot. Getty Images

Od kilku miesięcy Meghan Markle nie znika z pierwszych stron gazet oraz internetowych nagłówków. Mimo że miesiąc przed jej ślubem z księciem Harrym na świat przyszło wyczekiwane royal baby, książę Louis, czyli trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama, to i tak większe emocje budzi nowa księżna Sussex. Podobno niezadowolona z takiego obrotu spraw jest księżna Kate – do tej pory to ona była w centrum uwagi mediów, a szwagierka odebrała jej tę pozycję…

Meghan Markle zagraża pozycji księżnej Kate?

Prze kilka lat mówiło się o „efekcie Kate”. Kobiety podziwiały ją i naśladowały i to ona była ozdobą brytyjskiej monarchii. Teraz jednak Meghan Markle i jej burzliwa przeszłość dostarczają dużo więcej sensacji niż elegancka księżna, żona przyszłego króla Wielkiej Brytanii. Choć sława i zainteresowanie mediów bywały dla Kate męczące, teraz mocno odczuwa ich brak i trudno przyzwyczaić jej się do nowej sytuacji, której winne jest pojawienie się w ich rodzinie Meghan Markle. „Kate nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw”, piszą brytyjskie tabloidy.

Osoby z otocznia księżnej zdradziła brytyjskim tabloidom, że najtrudniej było jej się pogodzić z rankingiem najbardziej wpływowych kobiet magazynu Vogue. Po raz pierwszy znalazła się w nim członkini rodziny królewskiej, lecz była to właśnie Meghan, a nie Kate. „Jako dwurasowa feministka z Ameryki ma niebywały wpływ na kształtowanie i tworzenie nowej tożsamości monarchii XXI wieku”, wytłumaczył swój wybór Vogue.

Czy ten tytuł rzeczywiście należał się Meghan Markle? Kate w pewnością ma wyższą pozycję na dworze, ale obecnie zajęta opieką  nad trójką dzieci nie ma zbyt wielu okazji, by pokazać się publicznie… 

Makijaż ślubny Meghan Markle czy Kate Middleton?g
Fot. getty images

Fot. Getty Images

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.