księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

To nie koniec konfliktu między księżną Kate, a księżną Meghan? 

„Księżna jest wściekła z powodu coraz większego obciążenia pracą”

Redakcja VIVA! 27 maja 2020 20:48
księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News

Brytyjskie media podkreślały od początku, że księżna Kate i ukochana Harry’ego nie darzą się sympatią. Zbyt wiele je dzieliło. Pisano, że Kate jest zazdrosna o rosnącą popularność Meghan. Konflikt się nasilał i przekładał się na relacje między braćmi. W końcu książę Harry i Meghan postanowili odejść od brytyjskiej monarchii i wychować swojego synka na własnych warunkach, z dala od królewskiego protokołu. Na ich decyzję wpłynęło wiele czynników. Czy jednym z nich mogło być zachowanie księżnej Kate? Wydawałoby się, że żona Williama odetchnie teraz z ulgą… Nic bardziej mylnego.

Księżna Kate jest w tragicznym stanie. To wina Meghan?

Księżna Kate odczuwa na sobie ogromną presję i spoczywa na niej większy ciężar. Ma to związek z wycofaniem się pary Sussex z brytyjskiej rodziny królewskiej. Teraz księżna Kate ma dwa razy więcej obowiązków i nie jest w najlepszym stanie. Zdaniem informatora jednego z magazynów jest wyczerpana. A to odbija się na jej najbliższych.

„Kate jest wściekła z powodu coraz większego obciążenia pracą. Oczywiście podczas wyjść uśmiecha się i ubiera stosownie do okazji, ale ma już tego dość. Czuje się wyczerpana i uwięziona. Pracuje tak ciężko, jak dyrektor niejednej firmy, który musi być cały czas na pełnych obrotach, z tą różnicą, że ona nie możliwości, by od tak wziąć sobie urlop”, donosił Tatler.

Konflikt Meghan i Kate

O tym konflikcie mówi się około dwóch lat. Kate miała być zazdrosna o Meghan. Aktorka skupiała na sobie całą uwagę mediów. Potem w konflikt zaangażowali się także William i Harry. Sugerowano, że to charakter wówczas przyszłej księżnej przyczyniał się do zaogniania sytuacji. Nawet podczas przygotowań do ślubu  Meghan Markle miała krytykować sukienkę księżniczki Charlotte i stanęła na swoim. Cała rodzina, ale przede wszystkim książę William, od samego początku podchodził sceptycznie do związku Harry'ego i Meghan. Przed ślubem miał ostrzegać brata, że zbyt szybko buduje swoją przyszłość z amerykańską aktorką. To potęgowało jedynie irytację niepokornego księcia.   

księżna Meghan, księżna Kate
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.