brytyjska rodzina królewska, oficjalne zdjęcie rodziny królewskiej
Fot. Instagram @kensingtonroyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate i książę William spodziewają się czwartego dziecka?!

Poznajcie szczegóły!

Gabriela Czernecka 1 kwietnia 2020 11:41
brytyjska rodzina królewska, oficjalne zdjęcie rodziny królewskiej
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Księżna Kate jest w czwartej ciąży! Książę William wraz z żoną niebawem po raz czwarty zostaną rodzicami! Przypomnijmy, że książęca para Cambridge jest już rodzicami trójki dzieci: księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louise'a. Na ogłoszenie, że para spodziewa się czwartego potomka fani czekali od kilku miesięcy. Czyżby właśnie marzenie Kate i Williama o dużej rodzinie spełniło się?

Kate i William spodziewają się dziecka?

Księżna Kate znów spodziewa się dziecka? Na tę wiadomość z pewnością ucieszyliby się Brytyjczycy. Cała Wielka Brytania znów żyłaby informacjami na temat przyszłego księcia bądź księżniczki. W zakładach bukmacherskich wielu zaczęłoby obstawiać... dosłownie wszystko - od płci dziecka Kate po kolor włosów potomka, a nawet... długość akcji porodowej! A co byłoby dalej?

Komunikat o narodzinach czwartego dziecka księżnej Kate ukazałby się oficjalnie w świątecznym wydaniu magazynu The London Gazette. Przed Pałacem Buckingham ustawione zostałyby  także specjalne sztalugi, a na nich tablice z informacją o narodzinach dziecka. Obecnie w czasach technologii i social mediów informacja o narodzinach dziecka Kate i Williama pojawiłaby się na Twitterze oraz Instagramie brytyjskiej rodziny królewskiej. Niezmiennym elementem tradycji witania nowego członka królewskiej rodziny jest również salwa armatnia z 62 dział umieszczonych w londyńskiej Tower oraz 41 kolubryn w Green Park niedaleko Pałacu Buckingham. Jak podaje minister obrony, jeśli dziecko Kate przyjdzie na świat w dniu pracy, wystrzał musi mieć miejsce w ciągu zaledwie sześciu godzin od narodzin, jeżeli jednak  potomek urodzi się w weekend, tak jak w przypadku Charlotte, która urodziła się w sobotę, wtedy ze świętowaniem czeka się do poniedziałku.

Faktycznie, narodziny kolejnego potomka książęcej pary z pewnością sprawiłyby, że rodzina Windsorów znów pojawiłaby się na pierwszych stronach gazet. A nie ma wątpliwości, że w obecnej sytuacji dobre wiadomości by się przydały. Książę Karol powoli powraca do zdrowia po zarażeniu koronawirusem, królowa Elżbieta II wraz z księciem FIlipem odpoczywa w zamku w Windsorze,  a pozostali członkowie rodziny królewskiej przebywają w swoich rezydencjach.

Kate i William w ostatnim czasie najczęściej pojawiali się publicznie. Para w obliczu dość kryzysowej sytuacji przejęła obowiązki królowej i stała się głównym filarem monarchii. Choć o czwartej ciąży Kate plotki krążyły od kilku miesięcy, para nie komentowała tych doniesień. Niedawno księżna prawdopodobnie sfrustrowana nadmiarem plotek podczas podróży w Irlandii postanowiła otwarcie je zdementować. Teraz znów doniesienia powróciły na pierwsze strony gazet. Tym razem za sprawą żartu z okazji Prima Aprilis. Uspokajamy więc, księżna Kate nie jest w czwartej ciąży...Choć trzeba przyznać, że byłaby to naprawdę świetna wiadomość!  

Anmer Hall Norfolk księżna Kate i książę William
Fot. Getty Images

Księżna Kate w garniturze z sieciówki
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.