Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate jest w ciąży?! Radosną nowinę ukrywano ze względu na wyznanie Meghan…

Żona Williama ma urodzić bliźnięta

Ksenia Krasko 7 grudnia 2020 08:59
Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Plotki o możliwym powiększeniu rodziny Kate i Williama pojawiają się często, ale najnowsze doniesienia zachodniej prasy wzbudziły zainteresowanie fanów rodziny królewskiej. Jeden z amerykańskich tabloidów twierdzi, że księżna Cambridge spodziewa się dziecka, a właściwie dwójki – magazyn In Touch utrzymuje, że żona księcia Williama jest w bliźniaczej ciąży. Kontrowersje wzbudza fakt, że ta nowina ma odwrócić uwagę od Meghan Markle, która niedawno podzieliła się wstrząsającym wyznaniem o poronieniu.

Księżna Kate w ciąży. Kiedy ogłosi oficjalnie?

Wydaje się, że księżna Kate i księżna Meghan od zawsze rywalizują nie tylko o uwielbienie fanów, ale i o uwagę mediów. I chociaż doniesienia magazynu In Touch o ciąży Kate prawdopodobnie nie są prawdziwe, trzeba przyznać, że skutecznie odwracają uwagę od tego, co dzieje się wokół Meghan Markle.

Jak sugeruje tabloid, Kate i William jeszcze w tym miesiącu mają oficjalnie ogłosić, że ich rodzina się powiększy. Informator In Touch dodaje, że księżna wycofa się ze swoich obowiązków zaraz po świętach Bożego Narodzenia, aby skupić się na sobie, swoim samopoczuciu i dzieciach.

Rodzina królewska nie komentuje żadnych doniesień, ale małżeństwo Cambridge właśnie wyruszyło w trzydniowe tournée po Wielkiej Brytanii. W ramach podróży królewskim pociągiem, księżna Kate i książę William odwiedzą Anglię, Szkocję oraz Walię. W ten sposób chcą podziękować wszystkim, którzy pracowali dla dobra kraju w dobie pandemii.

Ostatnim przystankiem na trasie Kate i Williama będzie Windsor. Czy po spotkaniu z królową Elżbietą II i księciem Filipem wszystko stanie się jasne? Pozostaje czekać na oficjalne stanowisko pałacu. 

Księżna Kate w ciąży, okładka In Touch 12.2020
Fot. Mat. prasowe

Księżna Kate, książę William, Louis, George, Charlotte
Fot. Comic Relief/BBC Children in Need/Comic Relief via Getty Images

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.