BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA

Te zdjęcia mówią wszystko o relacji księżnej Kate i Meghan!

Tak spędzały czas bez mężów na Wimbledonie. Wzajemna niechęć i brak sympatii?

Konrad Szczęsny 14 lipca 2018 17:38

O relacji księżnej Kate i księżnej Meghan krążą legendy. Swego czasu mówiło się, że żona księcia Williama nie pała sympatią do wybranki księcia Harry'ego, ponieważ jest zazdrosna o jej względy u królowej Elżbiety II i okazuje jej niechęć przy każdej możliwej okazji. Co prawda w oficjalnych sytuacjach nie było to możliwe, jednak biorąc pod uwagę fakt, że obie panie mieszkają od dwóch miesięcy w pałacu Kensington, spekulacje te mogły zawierać w sobie ziarno prawdy. Najnowsze zdjęcia z turnieju na Wimbledonie nie pozostawiają wątpliwości co do natury ich relacji!

Księżna Kate i księżna Meghan bez mężów na Wimbledonie

Księżne śledziły dziś z trybun m.in. zmagania Sereny Williams (prywatnie przyjaciółki świeżo upieczonej małżonki księcia Sussex) z Niemką Angelique Kerber w trakcie trwającego właśnie Wimbledonu, odbywającego się w Londynie. Patrząc na te zdjęcia trudno nie odnieść wrażenia, że doskonale czuły w swoim towarzystwie: z ich twarzy nie schodziły uśmiechy, wydawały się odprężone, zrelaksowane oraz żywo komentowały to, co działo się na boisku.

Po meczach księżna Kate i księżna Meghan spotkały się z zawodnikami biorącymi udział w turnieju, rozmawiały z nimi oraz gratulowały sukcesów. Warto zaznaczyć, że było to pierwsze oficjalne wyjście obu pań bez ich mężów.

Stylizacje księżnej Kate i księżnej Meghan na Wimbledonie

Uwadze mediów nie umknęło również to, co ze swojej garderoby wybrały na to wyjątkowe wyjście. Księżna Meghan postawiła na casualową stylizację: białe spodnie z wysokim stanem i koszulę w paski od Ralpha Laurena, natomiast księżna Kate wybrała sukienkę w kropki projektu Jenny Packham. 

Która z pań Twoim zdaniem prezentowała się lepiej?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.