BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA

Te zdjęcia mówią wszystko o relacji księżnej Kate i Meghan!

Tak spędzały czas bez mężów na Wimbledonie. Wzajemna niechęć i brak sympatii?

Konrad Szczęsny 14 lipca 2018 17:38

O relacji księżnej Kate i księżnej Meghan krążą legendy. Swego czasu mówiło się, że żona księcia Williama nie pała sympatią do wybranki księcia Harry'ego, ponieważ jest zazdrosna o jej względy u królowej Elżbiety II i okazuje jej niechęć przy każdej możliwej okazji. Co prawda w oficjalnych sytuacjach nie było to możliwe, jednak biorąc pod uwagę fakt, że obie panie mieszkają od dwóch miesięcy w pałacu Kensington, spekulacje te mogły zawierać w sobie ziarno prawdy. Najnowsze zdjęcia z turnieju na Wimbledonie nie pozostawiają wątpliwości co do natury ich relacji!

Księżna Kate i księżna Meghan bez mężów na Wimbledonie

Księżne śledziły dziś z trybun m.in. zmagania Sereny Williams (prywatnie przyjaciółki świeżo upieczonej małżonki księcia Sussex) z Niemką Angelique Kerber w trakcie trwającego właśnie Wimbledonu, odbywającego się w Londynie. Patrząc na te zdjęcia trudno nie odnieść wrażenia, że doskonale czuły w swoim towarzystwie: z ich twarzy nie schodziły uśmiechy, wydawały się odprężone, zrelaksowane oraz żywo komentowały to, co działo się na boisku.

Po meczach księżna Kate i księżna Meghan spotkały się z zawodnikami biorącymi udział w turnieju, rozmawiały z nimi oraz gratulowały sukcesów. Warto zaznaczyć, że było to pierwsze oficjalne wyjście obu pań bez ich mężów.

Stylizacje księżnej Kate i księżnej Meghan na Wimbledonie

Uwadze mediów nie umknęło również to, co ze swojej garderoby wybrały na to wyjątkowe wyjście. Księżna Meghan postawiła na casualową stylizację: białe spodnie z wysokim stanem i koszulę w paski od Ralpha Laurena, natomiast księżna Kate wybrała sukienkę w kropki projektu Jenny Packham. 

Która z pań Twoim zdaniem prezentowała się lepiej?  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.