księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Kate i książę William zatrudnili byłego pracownika księżnej Meghan i księcia Harry'ego

Pozazdrościli im popularności!

Sabina Zięba 9 kwietnia 2020 17:05
księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Z początkiem kwietnia Meghan i Harry pożegnali się z pełnieniem obowiązków członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Równocześnie ich instagramowe konto zostało zamknięte, a współpracownicy zwolnieni. Niektórzy zdołali jednak zachować prestiżowe posady. Kate i William postanowili zaangażować ich do swojego zespołu!

Kate i William zatrudnili współpracowników pary Sussex

Choć para Sussex stosunkowo krótko gościła w mediach społecznościowych, bardzo szybko zdobyła wielką popularność. Instagramowe konto księżnej Meghan i księcia Harry'ego cieszyło się ilością 11,3 miliona obserwatorów, przy czym profil księżnej Kate i księcia Williama minimalnie większą (1,5 miliona). Gdy para Sussex wyprowadziła się do USA, 14. współpracowników zostało bez pracy, a pierwsze z kont zamknięto.

Kate i William zwietrzyli w tym okazję. Doskonale zdawali sobie sprawę z siły social mediów Sussexów i z tego powodu zdecydowali się zatrudnić byłą prawą rękę ich instagramowego profilu. David Watkins od początku kwietnia pracuje dla Cambridge'ów i ma być teraz ich sekretną bronią w zdobywaniu większej sympatii oraz popularności. Co ciekawe, 27-latek jako jedyny z czternastu ocalił swoje stanowisko.

Na koncie LinkedIn pisze o sobie: „Mam dwie filozofie dotyczące każdego projektu: buduj relacje i zapewniaj doskonałe wrażenia swoim klientom. Codziennie zadaję sobie pytanie Martina Luthera Kinga Jr.: Co robisz dla innych?”. Wiadomo, że zanim zaczął współpracę z rodziną królewską, przez 4 lata był związany z domem mody Burberry jako globalny koordynator mediów społecznościowych.

Według Marie Claire już widać zmiany w prowadzeniu konta @kensingtonpalace - dodawane posty wydają się bardziej wyważone i chłodne, podobnie jak wcześniej wyglądało to w profilu @sussexroyal. Czy znajdzie to odzwierciedlenie również w zwiększającej się liczbie obserwujących? Czas pokaże...  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

książę William, księżna Kate
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.