Katarzyna Sielicka 27 grudnia 2016 21:15
1/11
Donald Trump, księżna Kate i książę William, Britney Spears najgorzej wychowani 2016
Copyright @Getty Images
1/11

Żucie gumy podczas rozmowy, spóźnienia, zabawy telefonem, głupie selfie. To tylko niektóre „zbrodnie” przeciw etykiecie. Brytyjski ekspert od dobrych manier i znany prezenter telewizyjny William Hanson opublikował właśnie na łamach dziennika Daily Mail Nagrody Złych Manier 2016 - swoją listę źle zachowujących się celebrytów. I nie tylko ich, bo oprócz gwiazd i gwiazdeczek na liście znalazły się koronowane głowy, politycy i sportowcy. Czym mu podpadli?

 

Polecamy też: Edyta Górniak o synu, Michał Figurski o chorobie. Najlepsze cytaty wideo z VIVY! z 2016 roku

 

William Hanson opisał swoją listę jako „tę, na której nigdy nie chcielibyście się znaleźć”. Nie wiadomo, co na to nagrodzeni, bo na razie nikt nie zabrał jeszcze głosu. Ciekawe co o polskich celebrytach powiedziałaby nasza ekspertka, Małgorzata Rozenek-Majdan?

2/11
Donald Trump najgorzej wychowany 2016
Copyright @Getty Images
2/11

Niesportowe Zachowanie. Donald Trump i Hillary Clinton.

 

Hanson przyznał „wyróżnienie” obojgu za incydent podczas trzeciej, październikowej debaty prezydenckiej. Politycy odmówili powitania i pożegnania się. „Nawet jeśli są dla siebie nawzajem wstrętni powinni respektować reguły”, uważa Hanson.

 

Polecamy też: Rasista, mizogin, populista. Podczas ostatniej debaty prezydenckiej Donald Trump znów wywołał skandal

 


 

3/11
Księżna Kate i książę William najgorzej wychowani 2016
Copyright @Getty Images
3/11

Fatalny Czas. Ich Królewskie wysokości Książę i Księżna Cambridge.

 

Księżnej Kate i księciu Williamowi dostało się za notoryczne spóźnienia podczas podróży do Kanady, która , nawiasem mówiąc, okrzyknięta została wielkim sukcesem. Para spóźniała się a to 20, a to 40 minut tłumacząc, że w przestrzeganiu punktualności przeszkadzają dzieci - książę George i księżniczka Charlotte. „Jeśli tak, na oficjalne wyjazdy nie należy zabierać ze sobą dzieci”, radzi William Hanson.

 

Polecamy też: Ponad 6-metrowa choinka, stuletnie bombki, polowanie na bażanty – tak spędza święta brytyjska rodzina królewska!

4/11
Britney Spears, najgorzej wychowana 2016
Copyright @Getty Images
4/11

Najgorsze Przyzwyczajenie. Britney Spears

 

Piosenkarka żuła gumę podczas telewizyjnej rozmowy. To, zdaniem Hansona, świadczy nie tylko o braku szacunku dla widzów i rozmówcy, ale też o tym, że Britney wciąż zachowuje się jak dziewczyna i zdecydowanie nie jest jeszcze kobietą.

 

Polecamy też: Na aukcji w Los Angeles sprzedano... rysunki wykonane przez Marilyn Monroe! Chcecie je zobaczyć?

5/11
Kim Kardashian najgorzej wychowana 2016
Copyright @East News
5/11

Najmniej Wytworna. Kim Kardashian

 

William Hanson zastrzegł, że w ogóle nie wyobraża sobie rankingu bez amerykańskiej celebrytki. Za godne pożałowania można uznać wiele jej zachowań, ale Hanson wyróżnił jedno - sposób, w jaki wysiadała z limuzyny, która przywiozła ją na 19 urodziny siostry Kylie Jenner. Wysiadając pokazała wszystko. A to zdecydowanie za dużo. „Pamiętajmy. Razem kostki i kolana”, poucza Hanson.

 

Polecamy też: W 6 liczbach podsumowaliśmy show Kardashianów. Będziecie tęsknić za skandalami z życia kontrowersyjnej rodziny?

6/11
Książę Harry najgorzej wychowany 2016
Copyright @Getty Images
6/11

Najlepsze Wyrzucanie Zabawek z Wózka. Książę Harry

 

Tak nazwane „wyróżnienie” książę otrzymał za oświadczenia na temat zachowania mediów w związku z jego nową dziewczyną Meghan Markle. Książę miał pretensje, że paparazzi nie dają Meghan spokoju. „Nigdy nie narzekaj i nigdy nie wyjaśniaj” - czyż to nie jest nieoficjalne hasło dworu Windsorów?”, przypomina William Hanson.

 

Polecamy też: Meghan Markle. To dla niej stracił głowę książę Harry

 

7/11
Justin Trudeau najgorzej wychowany 2016
Copyright @Getty Images
7/11

Najgorsze Powitanie. Premier Kanady Justin Trudeau

 

Premier Trudeau podczas wizyty książęcej pary i ich dzieci próbował „przybić piątkę” z księciem Georgem. Bardzo zły pomysł. „Kto robi takie rzeczy członkom rodziny królewskiej? Niezależnie od tego ile mają lat?”, denerwuje się ekspert.

 

Polecamy też: Edyta Górniak o synu, Michał Figurski o chorobie. Najlepsze cytaty wideo z VIVY! z 2016 roku

8/11
Lindsay Lohan
Copyright @ONS
8/11

Najgorsze Użycie Social Mediów. Lindsay Lohan 

 

Skandalistka zasłużyła na miejsce na liście swoim selfie opublikowanym na Instagramie po zamachach w Nicei i w Turcji. Wpis miał w zamierzeniu dowodzić współczucia i solidarności dla ofiar, ale na zdjęciu Lindsay siedzi w halce na łóżku. „Mina miała być chyba zalotna, ale wygląda, jakby aktorka wydłubywała spomiędzy zębów ości”, pisze Hanson.

 

Polecamy też: Najlepiej ubrani 2016 w Polsce! Królowe mody, kreacje roku, a także... największe stylowe wpadki

9/11
India Hicks najgorzej wychowana 2016
Copyright @Getty Images
9/11

Nagroda za Niewdzięczność. India Hicks

Tę nagrodę otrzymała chrześnica księcia Karola, która podzieliła się z mediami gorzką refleksją na temat prezentów gwiazdkowych, jakie rokrocznie otrzymywała od niego. Porcelana i ceramika, które w ogromnych ilościach zalegają u niej w piwnicy, absolutnie nie przypadły jej do gustu. Ale po co to ogłaszać światu?

10/11
Andy Murray najgorzej wychowany 2016
Copyright @Getty Images
10/11

Spektakularny Brak Galanterii. Andy Murray

Tenisista „zwyciężył” w tej kategorii, ponieważ odmówił zatańczenia z Sereną Williams po zakończeniu Wimbledonu. Każde z nich w swojej kategorii wygrało turniej tenisowy, po którym zgodnie z tradycją powinni wykonać wspólny taniec. Ale Andy nie chciał. „Biedna Selena”, skwitował Hanson.


 

11/11
Imelda Staunton najlepiej wychowana 2016
Copyright @Getty Images
11/11

Specjalna Nagroda za Etykietę. Imelda Staunton

Jedyna pozytywna nagroda przyznana przez Williama Hansona przypadła brytyjskiej aktorce Imeldzie Staunton. Prowadzi ona kampanię na rzecz kulturalnego zachowywania się w teatrze. Chodzi o nie szeleszczenie papierkami od cukierków, nie rozmawianie i nie korzystanie z telefonów komórkowych.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.