Rodzina Kardashianów, Kim Kardashian
O NICH JEST GŁOŚNO

W 6 liczbach podsumowaliśmy show Kardashianów. Będziecie tęsknić za skandalami z życia kontrowersyjnej rodziny?

Damian Duda 1 grudnia 2016 13:45
Rodzina Kardashianów, Kim Kardashian

Jeden z najpopularniejszych programów w historii telewizji „Z kamerą u Kardashianów” znika z anteny! Produkcja reality-show została wstrzymana 3 października, gdy Kim Kardashian została napadnięta w Paryżu. Czy to koniec kultowego programu? 

 

Polecamy też: Aż trudno uwierzyć, że to może być koniec! Wszystkie skandale klanu Kardashianów

 

W sześciu liczbach podsumowaliśmy 9 lat obecności kamer w domu Kardashianów. 

181

Tyle odcinków miało premierę do dziś. Jak donoszą zagraniczne media, widzowie kanału E! mogą nie zobaczyć na szklanym ekranie skandali z życia jednej z najpopularniejszych rodzin w Ameryce. 

22 

Tyle minut trwał każdy odcinek, ale tylko do szóstego sezonu. Show do tego stopnia spodobało się amerykańskiej publiczności, że od siódmej serii wydłużono każdy odcinek aż o 20 minut.

 

49  milinów

Tyle osób obserwuje Kim Kardashian na Twitterze! Jej konto jest jednym z najpopularniejszych profili w tym serwisie. Dla porównania starszą siostrę Kim – Kourtney Kardashian – obserwuje zaledwie 21,5 (!) miliona użytkowników serwisu.

12

Tyle serii programu powstało do tej pory. Dzięki temu program o życiu Kardashianów jest jednym z najdłużej trwających reality-show w historii telewizji. 

0 dolarów

Taką kwotę rodzina Kardashianów wydała na ślub Kim Kardashian z graczem drużyny NBA New Jersey Nets, Krisem Humphriesem. Małżeństwo rozpadło się po zaledwie… 72 dniach. Pod koniec października 2011 roku Kim wniosła pozew o rozwód. Powodem rozstania były „różnice nie do pogodzenia’’ między małżonkami.  

3621 

Liczba zdjęć, które do tej pory opublikowała na swoim instagramowym profilu Kim. Jej konto obserwuje 88,3 miliona użytkowników, co kwalifikuje ją do czołowej piątki najpopularniejszych gwiazd tego serwisu społecznościowego. 

 

Zobacz też: Jako jedyna z klanu Kardashianów zrobiła prawdziwą karierę. Zachwyca projektantów. Kendall Jenner skończyła 21 lat

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.