Kendall Jenner
Fot. East News
URODZINY GWIAZD

Jako jedyna z klanu Kardashianów zrobiła prawdziwą karierę! Kendall Jenner kończy dziś 22 lata!

3 listopada 2017 13:15
Kendall Jenner
Fot. East News

 

Kendall Jenner kończy dziś 22 lat! Mało która gwiazda w jej wieku ma na koncie tak dużo sukcesów i jest przy tym tak skromna. Kendall to jedna z najbardziej wziętych top modelek. Chodziła na wybiegach u największych projektantów. Jaka jest prywatnie? Ambitna, skupiona na karierze. Mówi o sobie, że jest pracoholiczką.

 

Polecamy też: Poznajecie? Zobaczcie, jak dziś wyglądają te słodkie dzieciaki!

 

Inna niż siostry

Kendall wybija się też na tle swojej rodziny, z którą wystąpiła w reality show „Z kamerą u Kardashianów”. Nie poprzestała na telewizyjnej sławie i osiągnęła więcej niż jej słynne siostry: Kylie, Kim, Kourtney i Khloé. „Kiedy Kim była w wieku Kendall, kłóciła się o każdego centa z producentem filmów porno, który rzekomo ukradł jej sekstaśmę. Chciała jak najwięcej zarobić na swoim upokorzeniu. To najlepiej pokazuje różnicę między siostrami”, pisał o niej „Hollywood Life”.

 

Siostry przegoniła też pod względem finansowym. Jej majątek wyceniono 12 milionów dolarów.

 

Zobacz także: Kendall Jenner kusi w zaczarowanym ogrodzie. Po tej kampanii zasłużyła na tytuł nowej bogini seksu!

 

Co już udało się osiągnąć Kendall Jenner?

 

1. Ma w portfolio… 10 okładek „Vogue’a”. Właśnie ukazał się numer tureckiego wydania „biblii mody” z jej twarzą na okładce. W kwietniu tego roku została nawet bohaterką 52-stronicowego dodatku do amerykańskiej edycji magazynu.

 

2. Oczarowała świat mody. Zachwycają się nią między innymi takie sławy jak Karl Lagerfeld i Marc Jacobs.

 

Kendall Jenner i Karl Lagerfeld
Fot. BE&W

Kendall Jenner z Karlem Lagerfeldem.

 

3. Podbiła Internet. Na Instagramie ma 68 milionów obserwujących. Za posta dostaje podobno 125-300 tysięcy dolarów, a za tweeta nawet 236 tysięcy. Popularność w mediach społecznościowych dała jej fortunę i 3 miejsce na liście najlepiej zarabiających modelek świata.

 

4. Postawiła pierwsze kroki w biznesie. Dowiodła, że doskonale wie, jak spieniężyć swoją oszałamiającą popularność. Stworzyła dwa lakiery do paznokci dla marki OPI z serii Kardashian Kolors, na czym zarobiła podobno 100 tysięcy dolarów. Razem z siostrą Kylie została dyrektorką kreatywną serialu internetowego „Gilette Venus Gets Ready with Kendall & Kylie”, który można było oglądać na Facebooku Gilette. Stworzyły też popularne kolekcje dla PacSun i Topshopu. Kendall ma także własny odcień szminki Estée Lauder' Restless.

 

5. Zaczęła karierę fotografki. Jej pierwszą publikacją była sesja córki Cindy Crawford Kai Gerber do magazynu LOVE.

 

6. Pokazała, że sukces zawdzięcza przede wszystkim sobie. Wielu zarzuca jej, że dzięki rodzinie miała łatwiejszy start w branży, ale takich rzeczy nie osiąga się bez pracowitości i determinacji. By zrobić karierę w świecie mody, zdecydowała się porzucić szkołę na rzecz nauki w domu. W 2014 skończyła liceum i postanowiła w pełni poświęcić się pracy. Kendall wie czego pragnie. A jej działania przynoszą efekty. Modelką została w wieku 14 lat. Do końca 2012 roku pojawiła się okładkach magazynów dla nastolatek, takich jak „Flavour Magazine”, „Teen Prom”, „Raine”, „Looks”, „GenLux” czy „American Cheerleader”.  Teraz ma za sobą pokazy Chanel, Very Wang, Michaela Korsa, Alexandra Wanga, i Fendi. Trudno wyobrazić sobie tydzień mody bez jej udziału. W zeszłym roku chodziła na wybiegu Victoria’s Secret. Wzięła też udział w licznych kampaniach - m.in. Balmain, Calvina Kleina.

 

Kendall Jenner na pokazie Victoria's Secret
Fot. ONS

Kendall na pokazie Victoria's Secret.

 

Polecamy też: Prawdziwa gwiazda w rodzinie Kardashianów jest jedna? Tajemnica sukcesu Kendall Jenner

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.