Pojawiła się na nim nie tylko rodzina Windsorów, ale i Middletonów!

Gabriela Czernecka 9 grudnia 2021 11:31

W środowy wieczór odbył się bożonarodzeniowy koncert Together at Christmas, którego gospodynią była księżna Kate. Choć u jej boku pojawił się ukochany mąż, książę William, by udzielić jej wsparcia, to bez wątpienia tego wieczoru wszystkie oczy zwrócone były w jej stronę. Księżna postawiła na czerwoną zjawiskową kreację, która idealnie pasowała do okazji. Na koncert przybyli jednak także członkowie rodziny królewskiej, ale i rodzina Middletonów, która pojawiła się, by wesprzeć Kate. Zobaczcie, jak wyglądali!

Bożonarodzeniowy koncert Together at Christmas

8 grudnia w Opactwie Westminsterskim odbył się zapowiadany od kilku tygodni bożonarodzeniowy koncert, którego organizatorką była księżna Kate. Na scenie zaprezentowała się m.in. Ellie Goudling czy Leona Lewis. Together at Christmas - bo pod takim hasłem odbywał się koncert - zgromadził w murach katedry nie tylko zaproszonych gości czy uczestników akcji księżnej Hold Still, ale również przedstawicieli brytyjskiej rodziny królewskiej.

Zobacz: Hold Still - co wiadomo o projekcie księżnej Kate. Ta książka już podbija sieć!

Księżna Kate jako organizatorka wydarzenia nawet stylizacją postanowiła oddać świąteczny duch wydarzenia. Miała na sobie czerwoną suknię ze sporych rozmiarów kokardą przy dekolcie. Fani szybko dostrzegli, że suknia jest wierna kopią kreacji, w której księżna pojawiła się na pogrzebie księcia Filipa, Wówczas była to czarna sukienka, ale jak widać krój spodobał się księżnej na tyle, że wczorajszego wieczoru  postawiła na tę samą suknię, ale w czerwonym kolorze. U jej boku pojawił się książę William w ciemnym garniturze i…czerwonym krawacie pod kolor sukienki księżnej.

Windsorowie wspierają księżną Kate

By wesprzeć projekt księżnej Kate na bożonarodzeniowych koncercie pojawili się członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Nie zabrało księżniczki Beatrice wraz z mężem Edoardo Mapelli Mozzi, księżniczki Eugenii oraz Zary i Mike’a Tindallów. Pojawiła się także hrabina Wessex, Sophie. Na koncercie zjawili się także rodzice księżnej Kate oraz jej rodzeństwo - Pippa Midleton (teraz Matthews) oraz James Middleton z żoną Alizee. Koncert bożonarodzeniowy ma zostać wyemitowany w brytyjskiej telewizji ITV 24 grudnia. Zobaczcie, jak prezentowali się Windsorowie i Middletonowie tego wieczoru!  

1/6
Wieczór kolęd w Westminster Abbey: księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli mozzi
Copyright @Samir Hussein/WireImage/Getty Images
1/6

Wieczór kolęd w Westminster Abbey: księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi

2/6
Wieczór kolęd w Westminster Abbey: księżniczka Eugenia
Copyright @Samir Hussein/WireImage/Getty Images
2/6

księżniczka Eugenia

3/6
Wieczór kolęd w Westminster Abbey: hrabina Sophie Wessex
Copyright @Samir Hussein/WireImage/Getty Images
3/6

hrabina Wessex Sophie

4/6
Wieczór kolęd w Westminster Abbey: Zara i Mike Tindallowie
Copyright @Chris Jackson/Getty Images)
4/6

Zara i Mike Tindallowie

5/6
Wieczór kolęd w Westminster Abbey: Alizee i James MIddletonowie
Copyright @Chris Jackson/Getty Images)
5/6

 Alizee i James Middletonowie

6/6
księżna Kate wieczór kolęd
Copyright @ Max Mumby/Indigo/Getty Images
6/6

Tak prezentowała się gospodyni wieczoru bożonarodzeniowego - księżna Kate

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.