Księżna Kate, książę William
Fot. Max Mumby/Indigo - Pool/Getty Images
króLEWSKIE ŻYCIE

Książę William o księżnej Kate. W obecności młodzieży, zaskoczył słowami: „Jesteś koszmarna!”

Co skłoniło Williama do takiego stwierdzenia?

Gabriela Czernecka 30 sierpnia 2021 11:29
Księżna Kate, książę William
Fot. Max Mumby/Indigo - Pool/Getty Images

Choć książęca para Cambridge, Kate i William, uznawani sią za jedną z najpopularniejszych par w brytyjskiej rodzinie królewskiej, małżeństwu udaje się chronić swoją prywatność. Co jakiś czas ujawniają szczegóły ze swojego życia, szczególnie opowiadając o swoich pociechach - George'u, Charlotte i Louisie. Każda taka informacja cieszy się ogromną popularnością. Para rzadko opowiada jednak o swoich przyzwyczajeniach czy nietypowych zachowaniach. Gdy jednak zdarzy im się zrobić wyjątek, ich słowa wprawiają w osłupienie. Tak jest i tym razem, za sprawą słów księcia Williama, który powiedział do Kate: „Jesteś koszmarna!”. O co poszło? Poznajcie szczegóły.

Jak wygląda prywatne życie Kate i Williama?

On uważany jest za księcia idealnego, który powinien zostać królem po Elżbiecie II. Ona za idealną księżną, która nie popełnia wpadek i ściśle przestrzega protokołu. Książę William i księżna Kate tworzą jedną z najpiękniejszych par w brytyjskiej rodzinie królewskiej, ale ich fenomen nie polega na tym, że chętnie opowiadają o łączącym ich uczuciu, a wręcz przeciwnie! Książęca para Cambridge życie prywatne stara sie trzymać z dala od mediów, chętnie za to opowiada o tym, jak wypełnia swoje obowiązki, co należy zmienić czy jak poprawić sytuacje swoich poddanych. Nic więc dziwnego, że każda informacja na temat życia prywatnego Kate i Williama cieszy się tak wielką popularnością. Tym razem nie mogło być inaczej.

Zobacz: Uwielbiana przez miliony, w młodości doświadczyła przemocy. Oto mroczna przeszłość księżnej Kate

Księżna Kate, książę William
Fot. Samir Hussein/WireImage

Wielu ciekawi życie książęcej pary, ale małżeństwo zawsze pytane o to, jak wygląda ich codzienność odpowiada, że... normalnie. Kate i William na co dzień zajmują się wychowywaniem trójki dzieci - księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louise'a. Para pomaga dzieciom w odrabianiu lekcji, zachęca je do spędzania czasu na świeżym powietrzu i bardzo dba o ich rozwój. W rozmowie z magazynem People przyjaciółka małżeństwa potwierdziła, że faktycznie Kate i William czynnie uczestniczą w wychowywaniu swoich dzieci, jedynie w wyjątkowych sytuacjach korzystają z opieki niani, Marii Teresy Borallo. 

„Kate ma zawsze spięte włosy w kucyk. Ma na sobie sportowy strój, taki jak na siłownię albo zakłada zwiewną sukienkę i tenisówki. Unika makijażu i zawsze przeprasza, gdy zdarzy się jej spóźnić, zawożąc dzieci do szkoły. To zwykłe życie pracującej mamy z trójką maluchów. Jej praca jest po prostu nieco inna niż te, które wykonuje większość z nas”, wyznała. Nic dziwnego, że Brytyjczycy tak bardzo uwielbiają Kate, która zdaje się wpisywać w idealny wizerunek księżnej. Mimo niesłabnącej popularności wciąż jest wierna wartościom, które wyniosła z rodzinnego domu.

Zobacz również: Wielka Brytania. Księżna Kate zadbała o przyszłość córki. Przez Harry'ego nie miała wyjścia

Książę William o księżnej Kate: „Jesteś koszmarna”

Mimo to zdarza się jej zrobić coś nigdy nie umyka uwadze jej męża, a co mocno go denerwuje. Podczas jednego z ostatnich oficjalnych wyjść, Kate i William spotkali się z młodzieżą, która przygotowała dla nich poczęstunek - tort, ciasteczka i pizzę. Gdy księżna Kate kroiła ustawione na stole smakołyki, William postanowił z niej... zażartować. W obecności wszystkich wyznał: „Trzymaj pizzę z daleka od kanapy, jesteś w tym koszmarna”, wyznał. Kate nie mogła zareagować inaczej, jak tylko się uśmiechnąć.

Przypomnijmy, że przed laty w podobny sposób William wypowiedział się też o swojej matce, Dianie Spencer, kwitując, że jego zdaniem „byłaby koszmarną babcią”. Dlaczego? Jego zdaniem stanowczo za bardzo rozpieszczałaby jego dzieci, pozwalając im na wszystko: „Kochałaby swoje wnuki na zabój, ale przychodziłaby co chwilę, najpewniej w porze kąpieli, wywoływałaby ogromne zamieszanie. Piana i woda byłyby wszędzie, a potem jakby nigdy nic wróciłaby do siebie”, rozmyślał. Jak widać, para coraz chętniej wychodzi z ram sztywnego protokołu i pokazuje swoją mniej znaną, a nieco bardziej ciepłą i prywatną stronę życia. Zdecydowanie chcemy słyszeć o niej częściej!  

Księżna Kate, książę William
Fot. Neil Mockford/GC Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…