Książę William niepokoi się o zdrowie księżnej Kate. Słusznie?
Fot. Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę William niepokoi się, że żona „bierze na siebie za dużo”. Co dzieje się z księżną Kate?

Podobno następca tronu uważa, że jest... „za chuda”

Ksenia Krasko 21 lipca 2021 16:55
Książę William niepokoi się o zdrowie księżnej Kate. Słusznie?
Fot. Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images

Czy z księżną Kate dzieje się coś złego? Zaniepokojenie wyrażają brytyjskie tabloidy, a powodem zmartwień ma być wygląd małżonki następcy tronu. Według doniesień prasy, także książę William uważa, że jego żona nie jest w najlepszej formie, ponieważ bierze na siebie za dużo obowiązków. Dowodem na kłopoty w życiu księżnej Cambridge mają być zdjęcia z ostatnich miesięcy... Czy te plotki są prawdziwe? Sprawdźmy.

Książę William martwi się stanem księżnej Kate

Jak informują zachodnie media, książę William jest przekonany, że Kate Middleton „dramatycznie schudła” w ostatnim czasie, co negatywnie wpływa na jej stan zdrowia. Magazyn Life & Style utrzymuje, że następca tronu wyraził zaniepokojenie faktem, że Kate pracuje zbyt ciężko i zupełnie nie ma czasu dla siebie.

„Kate nie ma nawet chwili wolnego, nie może sobie poradzić z wieloma rzeczami. Teraz, gdy jej utrata wagi stała się widoczna, jej bliscy – w tym William – bardzo się martwią”, przekazał informator tabloidu. Podobno księżna Kate stara się wyglądać na szczęśliwą, kiedy pojawia się publicznie, ale jest już bardzo zmęczona.

Jak czytamy, nadmiar obowiązków i przemęczenie mają negatywny wpływ na relację księżnej z najbliższymi. „Kiedy Kate czuje się przytłoczona, nie może spać. Zapomina też o jedzeniu. Za zamkniętymi drzwiami jest strasznie poirytowana i zgryźliwa”, dodaje anonimowa osoba z kręgu royalsów w rozmowie z magazynem.

Zobacz też: Wielka Brytania. Dzieci Kate i Williama nie lubią, gdy ich mama to robi

Kate i William na wyjeździe w Szkocji, maj 2021 roku

Książę William martwi się o stan żony. Co dolega księżnej Kate?
Fot. Pool/Max Mumby/Getty Images

Księżna Kate ma problemy zdrowotne? Doniesienia mediów

Według źródeł tabloidu Life & Style, książę William w tajemnicy rozmawiał już z Elżbietą II, którą poprosił o zmiany w harmonogramie małżonki. „Nalega, żeby Kate miała czas dla siebie. Wie, że jest perfekcjonistką i czasami nie przyznaje się, że bierze na siebie za dużo. William docenia ciężką pracę żony, ale chce, żeby Kate znów poczuła się lepiej, jak dawniej”, twierdzi informator, powołując się na doniesienia z Pałacu.

Warto pamiętać, że Life & Style rzadko publikuje sprawdzone informacje, a plotki o złym stanie zdrowia księżnej Cambridge powracają dość często – co prawda jedne sugerują, że jest poważnie chora, a inne, że jest w ciąży...

Zobacz też: Poddani porównali księżną Kate do księżnej Diany. Ekspertka ma inne zdanie

Czy na najnowszych zdjęciach, wykonanych w tym miesiącu, księżna Kate jest nadmiernie chuda? Mamy wrażenie, że wygląda tak, jak zawsze – świetnie i z klasą. Oceńcie sami. 

Księżna Kate na Wimbledonie, 11 lipca 2021 roku

Co dzieje się z księżną Kate? Książę William martwi się o jej zdrowie
Fot. Julian Finney/Getty Images

Księżna Kate na Wimbledonie, 2 lipca 2021 roku

Księżna Kate jest zbyt chuda? Doniesienia mediów
Fot. Karwai Tang/WireImage

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.